Jak nagrywać gameplay w CS2 na Steam? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Steam Game Recording

Wspaniały sposób na rejestrowanie ostrych headshotów w CS2!

Już nie potrzebujesz oprogramowania innych firm do rejestrowania godnych uwagi fragmentów w Counter-Strike 2, DOTA, czy jakiejkolwiek innej grze Steam. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat korzystania z rejestrowania gier Steam.

Jak korzystać z rejestrowania gier Steam?

Steam ma bogatą kolekcję gier, w tym te, które są świetne do tworzenia interesującej treści. Czy nagrywasz zabawne momenty w Among Us, czy odnosząc imponujące headshoty w CS2, jest mnóstwo wartościowych chwil do nagrywania.

Niemniej jednak, może to być uciążliwy proces pobierania oprogramowania innych firm i radzenia sobie z ustawieniami wideo. Valve ułatwił twórcom treści nagrywanie klipów i graczom spędzającym czas na współzawodnictwie recenzowanie własnych nagrań dzięki programowi Steam Game Recording, który pobiera rozgrywkę wewnątrz programu.

Jak wziąć udział w beta-testach Steam Game Recording?

Aby przetestować ten obecnie w fazie beta program, należy włączyć aktualizacje beta Steam w ustawieniach.

Rozpocznij Steam i przejdź do ustawień.
Wybierz „Interfejs”.
Wybierz dowolną opcję z kategorii „Udział w beta testach” oprócz braku wybranej bety.
Uruchom ponownie urządzenie.
Steam potrzebuje kilku sekund, aby się zaktualizować po ponownym uruchomieniu komputera. Oznacza to, że na Twoim urządzeniu zainstalowano aktualizację, co uprawnia Cię do skorzystania z beta-testów Steam Game Recording.

Aby go znaleźć, wróć do ustawień Steam i kliknij opcję Nagrywanie gier w menu. Tutaj otrzymasz dwie opcje do nagrywania rozgrywki. Możesz rozpocząć nagrywanie od razu lub wybrać „Nagrywaj na żądanie”, aby zapisać krótsze klipy podczas gry.

#Autor artykułu: Fariha Bhatti/ONE Esports

Źródło : www.bing.com