Jak nagrywać gameplay w CS2 i DOTA bez dodatkowego oprogramowania?

Zapisywanie rozgrywki Steam

Zamiana rewelacyjnych CS2 headshots! Nie potrzebujesz już oprogramowania innych firm do nagrywania godnych uwagi fragmentów w grach Counter-Strike 2, DOTA czy innych grach Steam. Oto wszystko, co musisz wiedzieć na temat korzystania z nagrywania gier w Steam.

Jak korzystać z nagrywania gier w Steam?

Może być to przykry proces, aby pobrać oprogramowanie innej firmy i borykać się z skomplikowanymi ustawieniami wideo. Valve ułatwił zawartość twórcom do nagrywania klipów i zawodnikom ubójcze recenzowanie ich materiału dzięki nagrywaniu gier w Steam, programowi w aplikacji, który pobiera nawigację.

Podobnie działa do oprogramowania jak NVIDIA GeForce i oferuje różne opcje nagrywania gry, udostępniania jej znajomym lub tworzenia materiału wideo. 

Jak wziąć udział w beta nagrywania gier w Steam?

Aby przetestować ten program, który obecnie jest w fazie beta, musisz włączyć aktualizację beta Steam w ustawieniach.

Aby to zrobić, uruchom Steam, przejdź do ustawień, kliknij na „Interfejs”, wybierz jakąkolwiek opcję z „Udział w beta testach klienta” oprócz braku wyboru bety, zrestartuj urządzenie.

Aby go znaleźć, wróć do ustawień Steam i kliknij na nagrywanic gier z menu. Tutaj otrzymasz dwie opcje nagrywania gry. Możesz go uruchomić od razu lub wybrać „Nagrywanie na żądanie”, aby zapisać krótsze klipy podczas gry.

Nagrywanie w tle oferuje kilka opcji dostosowania jakości video, klawiszy skrótów i więcej. Przejdź do „Interfejsu” i wybierz opcję w środku, aby rozpocząć nagrywanie, jak tylko uruchomisz jakąkolwiek grę na Steam.

Obecnie można nagrywać tylko do 120 minut rozgrywki, naciskając klawisz skrótu, którego można zmienić w ustawieniach.

Jeśli brakuje miejsca na dysku, można zmienić czas trwania nagrywania w ustawieniach. Oprogramowanie pokaże Ci, ile miejsca zajmie nagranie.

Jeśli chcesz nagrywać zabawne momenty, upewnij się, że włączono opcję „Nagrywaj mikrofon”. Aby utrzymać klipy w porządku, wybierz „Tylko dźwięk gry” z rozwijanego menu „Nagrywaj audio z…”.

Możesz również dostosować lokalizację pobierania i jakość nagrywanego materiału w ustawieniach aplikacji. Dla najlepszej jakości zalecamy nagrywanie filmów z prędkością 24 MBps, zwłaszcza jeśli zamierzasz tworzyć treści lub podświetlenia.

Domyślnie skrót jest ustawiony na Ctrl + F11, ale można go łatwo zmienić na pojedynczy klawisz, aby szybko rozpocząć lub zatrzymać nagrywanie.

Źródło : www.bing.com