Jak GamStop pomaga fanom e-sportu


Tak, dobrze to przeczytałeś. GamStop, nie GameStop. GamStop oferuje platformę samowykluczenia w Wielkiej Brytanii. Gracze zaniepokojeni problemami z hazardem mogą założyć konto w GamStop i wybrać czas trwania blokady. W ustalonym czasie gracze nie mogą stawiać zakładów ani grać w kasynach UKGC i witrynach bukmacherskich. Oczywiście jest ich wiele różne strony z grami inne niż GamStop które oferują wszystkie opcje dla graczy z Wielkiej Brytanii. Jednak nie wszystkie z nich stanowią realne wybory dla wielu graczy.

Po zakończeniu samowykluczenia gracz może usunąć bana i kontynuować grę. Jeśli zechcą, mogą również wznowić obstawianie e-sportów. Popularną funkcją GamStop jest to, że użytkownicy nie mogą usunąć samowykluczenia ani wstrzymać go. Dopiero po wygaśnięciu można go usunąć.

Ciesz się rywalizacją na GamStop

Jak wspomniano wcześniej, GamStop usuwa możliwość uczestniczenia w e-sportach i sportach wirtualnych skupiających się na zakładach. Jednak dla tych, którzy nadal chcą cieszyć się e-sportami, istnieją opcje.

FIFA

Do dzisiaj, FIFA pozostaje bardzo popularną grą e-sportową. Gra pozwala graczom postawić na wirtualny mecz, który trwa znacznie krócej niż prawdziwy mecz piłki nożnej. Na wynik nie trzeba czekać 90 minut. I podobnie jak jego odpowiednik w prawdziwym życiu, fani mają możliwość umieszczania na różnych renomowanych witrynach. Tak więc, korzystając z GamStop, aby uniknąć złośliwych lub eksploatujących platform hazardowych, FIFA pozostaje realną opcją.

Dota 2

Dota 2 to jedna z najpopularniejszych gier tego typu. Podobnie jak wiele innych gier tego typu, może być bardzo konkurencyjną grą i może być korzystne dla wielu graczy którzy lubią intensywną rozgrywkę. To samo dotyczy strony zakładów e-sportowych, która wymaga finezji i umiejętności do opanowania.

League of Legends

Wydany w 2009 roku, League of Legends pozostaje jedną z najbardziej znanych, jeśli nie niesławnych gier. Z ponad 150 milionami graczy, wielu zna nazwę i akronim. Wielu również wie, że gra jest prawie synonimem e-sportów i oczywiście zakładów na e-sporty. I jak wcześniej wspomniałem Dota 2, League of Legends oferuje konkurencyjne i intensywne pojedynki. Więc niezależnie od tego, czy szukasz gry, czy chcesz wziąć udział w zakładach, League of Legends to dobry wybór.

Counter Strike globalna ofensywa

Podstawa gier na PC i e-sportu, CS:GO stoi prawie w swojej własnej lidze. Oferując szczegółowe funkcje i mechanikę, CS:GO jest niezwykle popularnym wyborem dla tych, którzy po prostu chcą zobaczyć akcję wojskową i taktykę w konkurencyjnej strzelance. Oczywiście ma też swoje własne solidne zakłady.

To tylko kilka niezwykle popularnych Gry e-sportowe z uzupełniającymi scenami zakładów. Oczywiście nie ma prawdziwego powodu, aby trzymać się tylko jednego. Wielu graczy wybiera wiele gier i cieszy się oglądaniem wyników, wygrywaniem, a nawet samodzielnym graniem.


Chcesz rozmawiać o sporcie i/lub grach z najszybciej rozwijającą się społecznością zajmującą się grami? Dołącz do rozmowy, dołączając do nas na Discordzie i sprawdź nasz Twitter i strony na Facebooku, a także nasz rosnący kanał YouTube!

Źródło : https://www.sportsgamersonline.com/games/esports/how-gamstop-is-helping-esports-fans/