Ile wydałem na CS:GO? Jak sprawdzić historię zakupów Counter Strike


Od czasu do czasu kupowanie klucza CS:GO i granie przy otwieraniu skrzynek może być zabawne, ponieważ nowe skórki mogą sprawić, że gra będzie świeża, a jeśli będziesz miał szczęście, możesz po prostu wygrać nóż. Ale ponieważ każdy klucz kosztuje około 2,50 USD, koszt otwierania skrzynek zdecydowanie się z czasem zwiększa. Na szczęście system kart kolekcjonerskich Steam zapewnia wygodny sposób śledzenia historii zakupów w grze, dzięki czemu możesz monitorować swoje wydatki i wiedzieć, jak je ograniczyć, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Sprawdź swoje wydatki związane z Counter-Strike

Zrzut ekranu z Gamepur

Aby rozpocząć, powinieneś otworzyć klienta Steam i przejść do ekwipunku Steam. Ta sekcja znajduje się w menu rozwijanym Ekwipunek, gdy najedziesz kursorem na swoją nazwę użytkownika w lewym górnym rogu. Zamiast szukać kolekcji skórek, zamiast tego będziesz śledzić swoje karty kolekcjonerskie CS:GO.

Po kliknięciu Ekwipunku i przejściu na stronę ekwipunku zobaczysz listę ikon reprezentujących ekwipunek przedmiotów każdej posiadanej przez Ciebie gry, z jedną zarezerwowaną dla ogólnych przedmiotów Steam. Kliknięcie tej kategorii Steam usunie wszystkie przedmioty związane z grą z siatki wyświetlania przedmiotów, pozostawiając w większości tylko karty kolekcjonerskie. Te karty kolekcjonerskie są dokładnie tym, czego powinieneś szukać, ponieważ postęp odznaki śledzi płatności w grze.

Związane z: 10 najlepszych skórek do noży w CS:GO

Znajdź kartę kolekcjonerską CS:GO w siatce i kliknij ją. W opisie tej karty po prawej stronie zobaczysz przycisk „Wyświetl postęp odznaki”, który powinieneś kliknąć. Spowoduje to przejście do strony przeglądu kart kolekcjonerskich, których potrzebujesz, aby wyrównać CS:GO Steam Badge.

W prawym górnym rogu tej nowej strony możesz zobaczyć biały tekst z napisem „Jak zdobywać dropy na mapie?”. Ten tekst można kliknąć, a po kliknięciu pokaże postęp w postaci pieniędzy wydanych na przedmioty w grze aż do następnej talii wzmacniającej. Tuż nad tym paskiem postępu znajduje się łączna kwota w dolarach, którą włożyłeś do gry.

https://www.gamepur.com/guides/how-much-have-i-spent-on-csgo-how-to-check-counter-strike-purchase-history Ile wydałem na CS:GO? Jak sprawdzić historię zakupów Counter StrikeŹródło : https://24ssports.com/how-much-did-i-spend-on-csgo-how-to-check-counter-strike-purchase-history/