Ikoniczne Lokacje Gier w Realnym Życiu: Canals CS2, Assassin’s Creed, Fallout 4, Microsoft Flight Simulator.

Topowe lokalizacje z gier wideo, które możesz odwiedzić w prawdziwym życiu

Counter-Strike 2 Canals

Counter-Strike to gra, która od ponad dwóch dekad cieszy się popularnością jako najlepsza strzelanka pierwszoosobowa od swojego powstania jako modyfikacja do Half-Life. Aktualnie jest to najczęściej grana gra na platformie Steam. Jako obecnie gra milion graczy w Counter-Strike 2. Jedną z ikonicznych map, które można odwiedzić, jest Canals, mocno inspirowany Piazza San Marco w Wenecji, Włochy. Znajdziesz tam takie miejsca jak Pałac Dożów, Most Wzdychów i Zegar na placu świętego Marka.

Assassin’s Creed

Assassin’s Creed 2 to kolejna gra, która zabiera graczy do Włoch oraz innych historycznych lokalizacji. Gracz wciela się w postać Ezio Auditore da Firenze, który spełnia zadania dla Bractwa Asasynów. Franszachia ta opowiada także o wydarzeniach w Turcji, Stanach Zjednoczonych za czasów Rewolucji Amerykańskiej, Francji, Egipcie, Anglii oraz feudalnej Japonii, gdzie wkrótce zadebiutuje gra Assassin’s Creed Shadows.

Fallout 4 Boston

Wpisując na fali popularności seria Fallout, Fallout 4 jest idealną pozycją dla nowych graczy. Akcja gry toczy się w zniszczonym Bostonie, gdzie możesz odwiedzić takie znane miejsca jak Boston Common czy Budynek Stanu Massachusetts.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator (2020) pozwala graczom odkryć cały świat z kokpitu swojego samolotu. Korzystając z danych mapowych od Bing Maps, gra odtwarza mapy tak dokładnie, jak to tylko możliwe. Możesz odlecieć z dowolnego lotniska na świecie i lądować gdzie tylko zechcesz, zdobywając jednocześnie wiedzę na temat pilotażu.

Źródło : www.bing.com