IEM Rio Major wybiera „Em selekcje od najlepszych profesjonalistów i osobistości CS:GO


Diamentowa moneta eventowa dla CS:GO Wyzwanie Major Pick 'Em to ostateczna odznaka honoru dla rywalizacji CS:GO miłośnik. Dla każdego Majora fani mogą kupić przepustkę widza w grze i zagrać w wyzwanie Pick 'Em na każdym etapie, a jeśli spełnią wystarczająco dużo swoich prognoz, mogą ulepszyć otrzymaną monetę wydarzenia aż do poziomu diamentu.

Aby osiągnąć diament, gracze muszą ukończyć wszystkie dziewięć wyzwań. Oznacza to uzyskanie pięciu prawidłowych typów podczas przewidywań etapowych Challengers i Legends, prawidłowe odgadnięcie dwóch wyników ćwierćfinałów, jednego wyniku półfinałowego i wielkiego wyniku końcowego.

Piękno Pick 'Em Challenge polega na tym, że praktycznie wszyscy w CS:GO scena jest odtwarzana, więc jeśli nie masz pewności co do swoich wyborów na IEM Rio Major, nawet po przeczytaniu naszego przydatnego przewodnika, zawsze możesz zwrócić się do jednego ze swoich ulubionych profesjonalistów lub osobowości.

Mieć rację

Christopher „GeT_RiGhT” Alesund jest wszech czasów Kontratak legenda. Członek legendarnego składu NiP, jest jednym z zaledwie czterech graczy, którzy dwukrotnie otrzymali nagrodę Gracza Roku HLTV. Chociaż nie uczestniczy aktywnie w IEM Rio Major, weźmie udział w meczu pokazowym legend Brazylia-Szwecja wraz z byłymi szwedzkimi kolegami z drużyny i długoletnimi rywalami.

Oto jego typy na etap Challengers:

Zrzut ekranu przez GeT_RiGhT na YouTube
 • 3-0: Imperialny
 • 0-3: Chart
 • Awans: Vitality, Cloud9, Fnatic, Outsiders, OG, 00 Nation, FURIA

kennyS

Kenny „kennyS” Schrub to legendarny Francuz CS:GO gracz, często uważany za jednego z najlepszych AWPersów wszechczasów w okresie szczytu swoich mocy. Wygrał Major z Envy w 2015 i ostatnio grał w G2 w 2021.

Oto jego typy na etap Challengers:

Zrzut ekranu przez kennyS na YouTube
 • 3-0: Przybysz
 • 0-3: Chart
 • Awans: Vitality, Imperial, Fnatic, Bad News Eagles, FURIA, Cloud9, OG

Sutener

Jacob „Pimp” Winneche to były gracz, który wcześniej grał dla takich firm jak Dignitas, SK Gaming i Team Liquid. Ostatnio grał zawodowo w 2017 roku, ale z powodzeniem przeniósł się na obszar pracy analityka i tworzenia treści. Służył jako analityk na wielu Majors i prawdopodobnie powtórzy tę rolę w IEM Rio. Ważną informacją dla jego selekcji jest to, że obecnie jest streamerem w ramach kontraktu z 00 Nation.

Oto jego typy na etap Challengers:

Zrzut ekranu przez PimpCSGO na YouTube
 • 3-0: 00 Naród
 • 0-3: Chart
 • Aby przejść dalej: FURIA, Cloud9, Vitality, Outsiders, OG, Fnatic, MOUZ

Fl0m

Erik „fl0m” Flom to wieloletni profesjonalny gracz NA i popularny streamer. Jest podstawowym członkiem zespołu orgless NA Mythic. Będzie transmitował IEM Rio Major na swoim kanale Twitch.

Oto jego typy na etap Challengers:

Obraz
Obraz przez @fl0mtv
 • 3-0: Źli geniusze
 • 0-3: Chart
 • Aby przejść dalej: Vitality, Cloud9, FURIA, Outsiders, Fnatic, OG, MOUZ

Z czasem będą tu dodawane Pick 'Ems dla większej liczby profesjonalistów i osobowości, a także wybory na późniejszym etapie dla powyższych graczy.





Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/iem-rio-major-pick-em-selections-from-the-top-csgo-pros-and-personalities