IEM Rio Major 2022: Format, harmonogram, wszystkie zespoły zakwalifikowane


Rio Major wreszcie się dzieje. Po opóźnieniu dwa lata temu, IEM Rio Major 2022 w końcu przyniesie największą scenę Counter-Strike do Brazylii. Bądź na bieżąco ze wszystkimi szczegółami przed wydarzeniem, w tym formatem, harmonogramem i zakwalifikowanymi zespołami.

Przyjedź do Brazylii, powiedzieli. Teraz najlepsze w Counter-Strike’u jest właśnie to. IEM Rio Major 2022 przynosi krajowi kochającemu CS:GO szczyt rywalizacji w grze dzięki puli nagród w wysokości 1 miliona dolarów i znakomitemu tytułowi w ofercie.

Po odwołaniu w 2020 r. Valve i ESL dotrzymali obietnicy przeniesienia największej sceny do Rio w 2022 r., w której walczą 24 najlepsze drużyny Counter-Strike na świecie.

Gdy akcja jest tuż za rogiem, bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami przed turniejem IEM Rio Major 2022, w tym z formatem i kto się zakwalifikował.

Zawartość

IEM Rio Major 2022: Strumienie

Będąc wydarzeniem prowadzonym przez ESL, IEM Rio Major 2022 będzie transmitowany na wszystkich kanałach ESL CSGO Twitch. Jeśli nie możesz znaleźć gry, której szukasz w głównym strumieniu, koniecznie sprawdź strumienie B i C ⁠ — wszystkie z nich zostały umieszczone poniżej.

Przegapiłeś grę? Dołącz do VOD-ów na kanale YouTube ESL Archives.

Główny strumień

strumień B

C strumień

IEM Rio Major 2022: Format i harmonogram

IEM Rio Major 2022 ma się odbyć od 31 października do 13 listopada 2022 roku. Zostanie on podzielony na trzy różne etapy: Challengers, Legends i Champions. Jest to podobne do formatów używanych w poprzednich Majors.

Challengers and Legends pracuje nad szwajcarskim formatem pięciu meczów, w którym drużyny muszą wygrać trzy z pięciu występów, aby zakwalifikować się do następnego etapu. Przegraj trzy gry i zostaniesz wyeliminowany.

Etap mistrzów jest jednak „zrób albo zgiń”, ponieważ osiem najlepszych drużyn walczy w drabince pojedynczej eliminacji, aby umocnić swoje miejsce w historii Counter-Strike. Mając 1 milion dolarów na linii, zwycięzca odejdzie z przyzwoitą ilością drobnych ⁠ — i miejscem na IEM Katowice 2023.

Zaktualizujemy tę sekcję o pełny harmonogram IEM Rio Major 2022, gdy zostanie on potwierdzony.

Stephanie Lindgren dla PGL

FaZe Clan zabrał do domu ostatniego majora CS: GO w Antwerpii na początku 2022 roku.

IEM Rio Major 2022: Wszystkie zakwalifikowane zespoły

Do IEM Rio Major 2022 zakwalifikują się 24 drużyny, które zostaną podzielone na trzy różne etapy.

Śmietanka z Europy i Ameryki wejdzie na najwyższy etap Legends ⁠ — prosto do Top 16. Kolejna ósemka przejdzie do etapu Challengers, a ostatnia ósemka będzie musiała walczyć z samego dołu jako Contenders.

Większość miejsc na IEM Rio Major jest przydzielana drużynom z Europy i WNP, chociaż wiele drużyn z Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej i Azji również będzie miało swoją szansę w świetle reflektorów.

Poniżej znajdziesz pełny podział miejsc na IEM Rio Major 2022, a będziemy Cię informować o zaktualizowanych zespołach, gdy się zakwalifikują.

Drużyny legend

Zespoły pretendentów

Drużyny pretendentówŹródło : https://www.dexerto.com/csgo/iem-rio-major-2022-stream-schedule-results-teams-1923479/