IEM potwierdza, że ​​najlepsze drużyny CS:GO będą rywalizować w IEM Winter 2021


Zespół Intel Extreme Masters Winter 2021 Potwierdzony 13 drużyn Counter-Strike: Global Offensive, które zmierzą się w turnieju łeb w łeb. Prawie dwutygodniowe zawody LAN potrwają od 2 do 12 grudnia. IEM Winter 2021 posiada pulę nagród w wysokości 250 000 USD i jest ostatnią szansą dla drużyn na zdobycie punktów ESL Pro Tour na IEM Katowice 2022. Co więcej, wydarzenie to liczy się jako wkład dla drużyn oglądających legendarny Intel Grand Slam.

IEM Winter 2021 składać się będzie z trzech etapów: zamkniętej eliminacji, fazy grupowej oraz play-offów. Od końca września nieproszone drużyny z Europy, Ameryki Północnej i Azji będą walczyć o szansę na wielkiej scenie. Szesnaście drużyn zmierzy się z drużynami ze swojego regionu w otwartych i zamkniętych kwalifikacjach. Jednak tylko pięć osób przejdzie do turnieju głównego 2 grudnia. Zamknięte kwalifikacje zakończą się 19 października i będą transmitowane na oficjalnych kanałach ESL Twitch.

Potwierdzone drużyny IEM Winter 2021 CS: GO

6 października zespół IEM Winter opublikował listę 13 drużyn, które zakwalifikowały się do wydarzenia poprzez wydarzenie kwalifikacyjne w swoim regionie, światowy ranking ESL lub zaproszenie. Zespoły partnerskie obejmują Team Vitality, G2 Esports, Ninjas in Pyjamas, FaZe Clan, Astralis i Team Liquid. Niedawno GODSENT pokonał FURIA Esports w zamkniętych kwalifikacjach w Ameryce Północnej i zapewnił sobie pozycję na IEM. Podobnie, TYLOO weźmie udział w turnieju, ponieważ zwyciężyli w drużynie NKT w kwalifikacjach w Azji.

Na koniec listę 13 drużyn uzupełniają Gambit Esports, Heroic, Virtus.pro, OG Esports i BIG Esports. Zespoły te zdobyły swoje miejsce na IEM Winter 2021, ponieważ są obecnie jednymi z najwyżej ocenianych organizacji CS: GO.

Miejsca finałowe zawodów

Chociaż obecny skład IEM Winter 2021 zawiera kilka ułożonych drużyn, lista nie jest kompletna. Kwalifikacje europejskie w połowie października. zapełni trzy pozostałe miejsca w turnieju. Po pierwsze, eliminacje European Open, trwające od 9 do 16 października, wyłonią najlepsze drużyny w regionie. Następnie zamknięte kwalifikacje mają się odbyć w dniach 18-19 października. Trzy najlepsze drużyny z zamkniętych kwalifikacji wzmocnią listę turniejów IEM Winter.

Z IEM Winter tuż za rogiem, fani CS:GO są podekscytowani, widząc, które europejskie drużyny wejdą na światową scenę. Aby uzyskać więcej informacji o zamkniętych kwalifikacjach i turnieju IEM, fani mogą odwiedzić oficjalną stronę HLTV.

Source : https://www.upcomer.com/iem-confirms-top-csgo-teams-to-compete-in-iem-winter-2021/