IEM Katowice, jeden z największych CS:GO turnieje z 2022 r. mają się wkrótce rozpocząć.
Dwadzieścia cztery Kontratak Drużyny udały się do Katowic w Polsce, aby walczyć o swój udział w puli nagród o wartości 1 miliona dolarów. Jednak szesnastu z nich weźmie udział w fazie wstępnej 15 i 16 lutego, a tylko połowa z nich przejdzie na scenę główną, która potrwa od 17 do 27 lutego.
Jedni z najlepszych CS:GO zespoły z całego świata, takie jak Natus Vincere, Gambit, Vitality i G2, będą na IEM Katowice, co samo w sobie powinno wystarczyć, aby przekonać Cię do śledzenia akcji, jeśli jesteś w Kontratak. Ten prestiżowy turniej będzie miał również ogromną publiczność na żywo, gdy tylko rozpoczną się play-offy. Ostatni raz fani mogli śledzić akcję na żywo ze Spodka był rok 2019.
Oto wszystkie informacje, których będziesz potrzebować, aby nadążyć za akcją na IEM Katowice 2022, w tym pełna lista drużyn, drabinki i wyniki.
Uczestniczące zespoły
Drużyny wstępne
- Ninja w piżamie (zaawansowane do głównego wydarzenia)
- Astralis (zaawansowane do turnieju głównego)
- FaZe Clan (zaawansowane do głównego wydarzenia)
- Fnatic (zaawansowane do turnieju głównego)
- OG (zaawansowane do turnieju głównego)
- Copenhagen Flames (zaawansowane do turnieju głównego)
- ENCE (zaawansowane do turnieju głównego)
- MOUZ (zaawansowane do głównego wydarzenia)
- Entropiq
- DUŻA
- GODSENT
- Jeźdźcy Movistar
- Kiełkować
- Renegaci
- MIBR
- Wisła Kraków
Zespoły bezpośrednio kwalifikowane
- Natus Vincere
- Zagrywka
- Witalność
- G2
- Virtus Pro
- Heroiczny
- Zespół płynny
- FURIA
Nawias
Wspornik wydarzenia głównego
Nawias do gry
Harmonogram i wyniki
Wszystkie czasy są CT i podatne na opóźnienia.
Wtorek, 15 lutego (Play-in)
- 4 rano CT: NiP 16-12 Wisła Kraków (Starożytna)
- 4:00 rano CT: CPH Flames 16-7 Fnatic (Wiadukt)
- 4:00 rano CT: MOUZ 16-8 GODSENT (Nuke)
- 5:15 rano CT: FaZe 16-12 (Wiadukt)
- 5:40 rano CT: OG 19-16 Renegaci (Miraż)
- 5:40 rano CT: ENCE 16-9 Entropiq (Wiadukt)
- 6:30 CT: BIG 16-13 Movistar Riders (Nuke)
- 7:20 CT: Astralis 16-11 MIBR (Nuke)
- 7:45 CT: CPH Flames 2-0 NiP (CPH Flames 16-3 na Nuke, CPH Flames 16-12 na Mirage)
- 9:00 CT: Fnatic 2-0 Wisła Kraków (FNC 16-4 na Nuke, FNC 16-12 Inferno)
- 9 rano CT: FaZe 2-1 MOUZ (MOUZ 16-7 Nuke, FaZe 16-10 Inferno, FaZe 16-14 Mirage)
- 11:15 CT: Astralis 2-1 BIG (AST 16-9 Ancient, BIG 16-5 Dust II, AST 16-13 Overpass)
- 12:45 CT: OG 2-0 ENCE (OG 16-10 Mirage, OG 16-9 Ancient)
- 12:45 CT: GODSENT 2-0 Sprout (BOGOWIE 16-12 Vertigo, BOGOWIE 16-9 Inferno)
Środa, 16 lutego (premiera)
- 5:30 rano CT: Entropiq 2-0 Renegaci (Entropiq 16-6 na Nuke, Entropiq 16-5 na Ancient)
- 5:30 CT: Movistar Riders 2-0 MIBR (Movistar Riders 16-10 na Ancient, Movistar Riders 16-8 Inferno)
- 9:00 czasu polskiego: Fnatic 2-1 BIG (Fnatic 19-17 na Ancient, BIG 16-13 na Vertigo, Fnatic 16-8 na Overpass)
- 9 rano CT: ENCE 2-1 GODSENT (ENCE 16-5 na Nuke, GODS 22-19 Ancient, ENCE 16-11 na Mirage)
- 12:30 CT: NiP 2-0 Movistar Riders (NiP 16-9 Vertigo, NiP 16-6 Overpass)
- 12:30 CT: MOUZ 2-0 Entropiq (MOUZ 16-14 Vertigo, MOUZ 16-6 Ancient)
Czwartek, 17 lutego (Główne wydarzenie)
- 5:30 CT: VP 2-0 CPH Flames (VP 16-9 na Vertigo, VP 16-10 na Inferno)
- 5:30 CT: Heroiczny 2-1 OG (OG 16-14 na Ancient, Heroiczny 16-12 na Overpass, Heroiczny 16-13 na Inferno)
- 9 rano CT: NiP 2-1 Gambit (NiP 16-13 na Ancient, Gambit 16-11 na Vertigo, Gambit 16-11 na Overpass)
- 9:00 czasu środkowoeuropejskiego: Vitality 2-1 MOUZ (Vitality 22-19 na Vertigo, MOUZ 19-17 na Inferno, Vitality 16-10 na Nuke)
- 12:30 CT: FaZe 2-1 Liquid (płyn 16-11 Mirage, FaZe 16-6 Ancient, FaZe 16-9 Inferno)
- 12:30 CT: FURIA 2-0 Astralis (Wiadukt FURIA 16-12, FURIA 16-11 Mirage)
Piątek, 18 lutego (Główne wydarzenie)
- 5:30 CT: NAVI 2-1 ENCE (NAVI 16-8 na Mirage, ENCE 16-4 na Nuke, NAVI 16-14 na Overpass)
- 5:30 CT: Fnatic 2-1 G2 (G2 16-2 na Nuke, Fnatic 16-7 na Mirage, Fnatic 16-11 na Inferno)
- 9:00 czasu polskiego: Heroiczna witalność 2-0 (bohaterska 16-12 w Mirage, heroiczna 22-18 w Inferno)
- 9 rano CT: MOUZ 2-0 OG (MOUZ 16-12 na Nuke, MOUZ 16-9 na Ancient)
- 12:30 CT: VP 2-1 NiP (VP 16-9 na Overpass, NiP 16-12 na Vertigo, VP 16-8 na Ancient)
- 12:30 CT: Gambit 2-1 CPH Flames (Gambit 16-12 na Overpass, CPH Flames 16-13 na Inferno, Gambit 16-6 na Vertigo)
Sobota, 19 lutego (Główne wydarzenie)
- 5:30 CT: Astralis kontra ENCE
- 5:30 CT: G2 kontra ciecz
- 9:00 czasu środkowoeuropejskiego: NAVI vs. FURIA
- 9:00 czasu środkowoeuropejskiego: FaZe kontra Fnatic
- 12:30 CT: NiP vs. MOUZ
- 12:30 CT: Witalność kontra Gambit
Źródło : https://dotesports.com/counter-strike/news/iem-katowice-2022-scores-bracket-schedule