IEM Dallas 2024: Playoffs ustalono. Ze znaczącymi drużynami w stanie gotowości

Streszczenie IEM Dallas 2024 Playoffs

Turniej IEM Dallas 2024 zbliża się do finału, a najlepsze drużyny stoją naprzeciw siebie. Po bardzo długiej fazie grupowej z podwójną eliminacją, mamy już finalną szóstkę drużyn rywalizujących o pulę nagród wartości 250 000 dolarów w Dallas. Oto jak wyglądają strefy Playoffs.

Zestawienie drużyn w IEM Dallas 2024 Playoffs

Finalna szóstka drużyn w IEM Dallas 2024 przedstawia się następująco:

FaZe Clan
G2 esports
Team Vitality
HEROIC
9Z Team
Team Spirit

Drużyny spędziły konkurencyjne kilka dni, gdzie musiały przejść przez mecze fazy grupowej z podwójną eliminacją. Drużyny 9Z Team i Team Spirit zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach, co dało im bezpośrednią drogę do półfinałów. Oto zestawienie rund Playoffs.

FaZe Clan vs G2 esports

Team Vitality vs HEROIC

9Z Team zmierzy się z zwycięzcą meczu FaZe Clan vs G2 esports. Team Spirit natomiast spotka się z zwycięzcą z pojedynku Vitality i HEROIC. Dzięki doskonałej grze w fazie grupowej, obie drużyny otrzymały bezpośrednią przepustkę do półfinałów.

FaZe musiał zmierzyć się z takimi drużynami jak M80, Virtus.Pro, Team Spirit, aby dotrzeć do fazy Playoffs. Pomimo zwycięstw w dwóch pierwszych meczach, przegrali 2-0 z Team Spirit. Jednak miejsce w najlepszej dwójce oznacza, że w ćwierćfinałach są wyżej rozstawieni. Z kolei 9Z Team miał niemal bezbłędną grę w fazie górnej drabinki. Zwycięstwo nad MOUZ (13-9) nadało ton reszcie grupowej rywalizacji. Przypieczętowali to zwycięstwem 2-1 nad Team Liquid, a następnie 2-0 nad Vitality w finale fazy górnej drabinki.

IEM Dallas oferuje pulę nagród w wysokości 250 000 dolarów, z czego zwycięzca otrzymuje 100 000 dolarów. Zwycięzca otrzyma również zaproszenie na IEM Cologne, które odbędzie się później w tym roku. Zawodnicy walczący w tym turnieju mają do zdobycia 1400 punktów BLAST, co dodatkowo zwiększa stawkę.

Stay tuned to esports.gg for the latest Counter-Strike news and updates.

Źródło : esports.gg