Idź i zobacz więcej dzięki nowym statystykom we wprowadzeniu do widżetu


Zawartość

  • 1 Zwiększony obrót zakładów.
  • Jak wprowadzenie widżetu statystyk będzie oznaczało dla klientów?

Czy to tylko jeden raz? Dostawca danych o zakładach BETER ogłosił, że znacznie ulepszył swoją popularną platformę bukmacherską iFrame dzięki dostosowanemu widżetowi statystyk.

Widżet początkowo zawiera statystyki obejmujące trzy miesiące popularnych tytułów e-sportowych CS:GO i Dota 2. Firma ogłosiła jednak, że zamierza znacznie rozszerzyć tę usługę, dodając wkrótce statystyki dla niektórych innych tytułów e-sportowych.

Użytkownicy znajdą dostępne dowody dotyczące wyników gracza i zespołu, a także analizę statystyczną. Możesz dowiedzieć się, jaki gracz wybrał, jak mocno wybrał gracza, jak dobrze radzi sobie gracz, gdzie dzieje się z jego poprzednich meczów lub gdzie dokonał jakichkolwiek zmian w swoich wyborach lub banach.

Kredyt obrazu | ZEWN.

Jeśli chodzi o nagrody za zakłady, jest to świetny dodatek do wykorzystania dla klientów i użytkowników lepszych usług i jest całkowicie darmowy.

Wiadomość pojawia się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak BETER nawiązała współpracę z Bet Connections w lipcu, aby stać się głównym graczem w branży e-sportowej. Firma ta wywarła duży wpływ na platformę zakładów i gier nowej generacji.

W pracowitym roku dla firmy przedłużyli strategiczne partnerstwo z dostawcą danych na żywo Bayes Esports we wrześniu, co pozwoliło im rozszerzyć działalność na Amerykę Północną.

Zwiększając Obrót Zakładów, wzrośnie.

Ta nowa umowa zapewnia firmie dodatkowe zasoby dla jej cenionego rozwiązania iFrame. Konieczne są dalsze badania, aby dowiedzieć się, że nowy pakiet statystyk zwiększy obroty zakładów o około 30%.

Ta liczba z pewnością przyciągnie uwagę firmy, która współpracuje z BETER, aby korzystać z platformy iFrame do obsługi zakładów e-sportowych i innych branż, w tym tradycyjnych zakładów sportowych i zakładów na żywo.

To ogłoszenie jest pierwszym z serii kluczowych ulepszeń i ulepszeń, które mają zostać wprowadzone za kadencji Evgeniya Bekkera, awansowanego na stanowisko dyrektora generalnego Esports w październiku 2022 roku.

Co przyniesie wprowadzenie Widgetu dla Klientów?

Pokaźny pakiet widżetów powinien zostać wprowadzony na stronę przez klientów jako ich największy sojusznik na właściwej ścieżce, na przykład dane.

Dzięki nowemu widżetowi dostarczającemu informacji zarówno CS:GO, jak i Dota 2, dwóm z największych obecnie gier w branży e-sportowej, klienci będą mieli obszerną bazę danych statystycznych o drużynach i graczach.

Używa go nie tylko do swoich celów; ważne jest, aby takie dane zostały przez klienta mądrze wykorzystane, aby pomóc mu w podjęciu decyzji o umieszczeniu tego, co jest najlepsze dla danego miejsca.

Ponieważ dane mają trzy miesiące, da to natychmiastowe odniesienie dla graczy na temat obecnych trendów na szczycie CSGO i Dota 2 oraz obietnicę przyszłych dodatków do liczby gier, dla których widżet zapewni statystyki, to wygląda na to, że sieć będzie w stanie kontynuować nieprzerwaną kampanię e-sportową z jej sukcesem.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/07/go-and-see-more-with-new-statistics-in-the-widget-introduction/