Hypercharge: Deweloperzy Unboxed o początkach gry i wytrwaniu w niepowodzeniach


Lider Digital Cybercherries, Joe Henson, opowiedział nam o tym, jak powstał Hypercharge: Unboxed, a następnie odrodził się po trudnym pierwszym uruchomieniu.

Hypercharge: Unboxed to gra, która przeszła proces rozwoju, wydania i ponownego wydania. Cyfrowe Cybercherries miały całkiem niezły pomysł na strzelankę pierwszoosobową z różnymi zabawkami walczącymi na podwórkach, kuchniach i przejściach z zabawkami, ale tak naprawdę nie zapaliła się do 2020 roku. Teraz stosunkowo mały zespół ma całkiem sporo niewiele oczu patrzy na grę, a przyszłość Hypercharge: Unboxed rysuje się jaśniej. Niedawno rozmawialiśmy z liderem Digital Cybercherries Joe Hensonem, aby porozmawiać o początkach gry i o tym, jak twórcy odnieśli początkowe niepowodzenie i przekuli je w sukces.

Według Hensona koncepcja Hypercharge: Unboxed rozpoczęła się od spotkania przyjaciół. Twierdzi, że rozmawiali o grach, które kochali, a zwłaszcza o Counter-Strike. Tymczasem Mali Żołnierze grali w tle w telewizji, gdy rozmawiali. Gdy wspominali swoją ulubioną strzelankę, Mali żołnierze skłonili ich do zastanowienia się, jak by to było, gdyby mogli wziąć dobrą mechanikę strzelania i zastosować ją do figurek.

Zespół ciężko pracował nad Hypercharge, czerpiąc inspirację z takich gier jak Counter-Strike, Army Men: Sarge’s Heroes i nie tylko, ale sukces nie przyszedł łatwo. Kiedy zespół wystartował, Hypercharge nie uzyskał przyczepności potrzebnej do przetrwania. Według Hensona zespół stanął przed decyzją: czy rezygnują i porzucają projekt, czy próbują go ratować? Na szczęście wybrali to drugie. Hypercharge: Unboxed został wydany w rodzaju Early Access 2.0 i pojawił się na Nintendo Switch i PC. Co więcej, znalazła trakcję dzięki pomocy Tik Tok i filmów na YouTube, które pomogły mu zdobyć popularność i znaleźć drogę do większej liczby odbiorców. Koniecznie sprawdź całą historię w powyższym filmie.

Chcesz więcej filmów takich jak ten Hypercharge: Unboxed wywiad? Koniecznie sprawdź nasze kanały YouTube w Shacknews i GamerHubTV. Znajdziesz tam nasze najnowsze recenzje wideo, rozgrywkę, wywiady, unboxingi i wiele więcej na temat najnowszych gier wideo, zabawek i technologii. Możesz także sprawdzić Hypercharge: Unboxed na PC i Switch już teraz.

Starszy redaktor wiadomości

TJ Denzer to gracz i pisarz z pasją do gier, która zdominowała całe życie. Znalazł drogę do składu Shacknews pod koniec 2019 roku i od tego czasu pracuje jako starszy redaktor wiadomości. Pomiędzy relacjami informacyjnymi pomaga także w projektach na żywo, takich jak Indie-licious, Shacknews Stimulus Games i Shacknews Dump. Możesz skontaktować się z nim pod adresem tj.denzer@shacknews.com, a także znaleźć go na Twitterze @JohnnyChugs.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631163aa784d403bb73568aca777c002&url=https%3A%2F%2Fwww.shacknews.com%2Farticle%2F132108%2Fhypercharge-unboxed-interview-video&c=563664859349596975&mkt=fr-fr