Hogwarts Legacy, nowa gra o Harrym Potterze, jest już na szczycie Steam


Dziedzictwo Hogwartu, nadchodząca gra o Harrym Potterze, która łączy Gryffindor, Slytherin i resztę szkoły czarodziejów z malowniczą wioską Hogsmeade, już zajmuje szczyty list sprzedaży Steam, wyprzedzając Call of Duty Modern Warfare 2, FIFA 23 i Civilization , ponieważ czekamy na nową grę typu sandbox i datę premiery Hogwarts Legacy.

Według danych z samego Steama, mimo że jeszcze nie wyszła, dzięki zamówieniom w przedsprzedaży, Hogwarts Legacy jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą premium w sklepie Valve, wyprzedzając Modern Warfare 2, FIFA 23 i Civilization 6. Tylko darmowa- gry typu „to-play” Apex Legends, Counter-Strike Global Offensive i Dota 2 pokonały Hogwarts Legacy w globalnym zestawieniu przychodów Steam.

Jeśli zamówisz Dziedzictwo Hogwartu w przedsprzedaży, uzyskasz dostęp do onyksowego wierzchowca Hipogryfa, który oprócz podróży na miotle w grze w otwartym świecie jest szybkim sposobem na zobaczenie całej mapy Dziedzictwo Hogwartu, która również płynnie ładuje się między wnętrzem szkoły a szerszym czarodziejski świat.

Istnieją sposoby na uzyskanie wczesnego dostępu do Hogwarts Legacy, co może częściowo wyjaśniać, dlaczego jest już na szczycie Steam. W przeciwnym razie będziesz musiał poczekać do pełnej premiery 10 lutego. Osadzona w XIX wieku, na długo przed historią samego Harry’ego Pottera, wiemy już, co dzieje się z quidditichem w Hogwarts Legacy, obok fabuły gry, która rzuca cię jako student piątego roku, który odkrył tajemniczą formę starożytnej magii.

Pełna obsada postaci ze Dziedzictwa Hogwartu zawiera linki do książek i filmów, a także nowe twarze, które poprowadzą Cię przez magiczny otwarty świat i to, co już wygląda na jedną z największych nadchodzących gier 2023 roku.

Zapoznaj się ze wszystkimi zaklęciami z Dziedzictwa Hogwartu, aby z wyprzedzeniem zacząć organizować swój magiczny arsenał. Alternatywnie możesz chcieć poznać wymagania systemowe Hogwarts Legacy, aby upewnić się, że Twój komputer jest gotowy do uruchomienia.

Twórca serii o Harrym Potterze, JK Rowling, w ostatnich latach poczyniła szereg transfobicznych uwag w mediach społecznościowych. Podczas gdy WB Games twierdzi, że „JK Rowling nie jest bezpośrednio zaangażowana w tworzenie gry”, opiera się ona na jej pracy i nadal nie jest jasne, czy otrzyma tantiemy ze sprzedaży. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o równości osób transpłciowych lub udzielić wsparcia, oto dwie ważne organizacje charytatywne, do których zachęcamy: National Center for Transgender Equality w USA i Mermaids w Wielkiej Brytanii.Źródło : https://www.pcgamesn.com/hogwarts-legacy/steam-sales-harry-potter-game