Heroiczne kontra OG: BLAST Premier Spring Showdown 2024

Ekscytujące starcie między drużynami Heroic i OG podczas ćwierćfinałów BLAST Premier Spring Showdown

Co możemy się spodziewać po tym meczu?

Po wygraniu swojej otwarcia Heroic i OG stoją naprzeciwko siebie w ćwierćfinałach BLAST Premier Spring Showdown. Mecz między Heroic i OG zdecyduje o tym, która drużyna zmierzy się ze SAW w półfinałach. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o meczu Heroic vs OG podczas Spring Showdown, włącznie z wynikiem na żywo, […]

Pierwszy mecz Heroic był przeciwko NIP. Ninjas ostatnio przeszli przez kilka zmian w składzie i z tego powodu seria była praktycznie przesądzona na korzyść Heroic. Jednakże, mimo konfrontacji z drużyną, która jest wciąż stosunkowo nowa i niedoświadczona (pod względem grania razem), zwycięstwo Heroic Mirage było w nadgodzinach.

Ostatnia zmiana składu Heroic miała miejsce w grudniu zeszłego roku, gdy Nicodoz dołączył do drużyny. Drużyna nie może poszczycić się występami w tym roku, kończąc na ósmym miejscu na IEM Katowice. Wynik Spring Groups był niezwykle rozczarowujący z miejscem 13-16.

Jakie są składy drużyn?

Heroic Counter-Strike skład
OG Counter-Strike skład

BLAST Premier Spring Showdown prezentuje brutalny format single elimination. Jednakże, wszystkie mecze są best-of-three, co zapewnia drużynom wystarczająco dużo szans na osiągnięcie sukcesu. Turniej wyśle dwie drużyny do finałów wiosennych. Ponadto, ma do rozdania pulę nagród w wysokości 135,000 dolarów, z czego 20,000 pójdzie dla dwóch najlepszych.

Źródło : esports.gg