Heretics wprowadza SuperLiga AD z Jackspektrą do składu LEC na 2023 rok


Źródło: Zespół Heretics

Wraz z całym podekscytowaniem związanym z wejściem Team Heretics do LEC, fani ligi w końcu dowiadują się, jak będzie wyglądał ich skład. Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem w mediach społecznościowych Team Heretics, norweski AD prowadzący Jakob „Jackspektra” Kepple zagra z drużyną LEC jako kapitan składu. Wiadomość oznacza, że ​​zawodnik po raz pierwszy wystąpi w lidze. „Marzyłem o tym przez całe życie”, stwierdził Jackspektra w ogłoszeniu wideo. „Dam z siebie wszystko. Nie pozwolę zmarnować tej okazji. Mam nadzieję, że jesteś gotowy”.

Początkowo grając w turniejach nordyckich, zanim dołączył do SL, Jackspektra rywalizował z innymi zespołami, takimi jak BCN Squad i Cream Real Betis.EU. Z biegiem czasu dał się poznać jako utalentowany strzelec — pomagając Team Heretics wygrać letnie play-offy LVP SL 2022, a także główny turniej European Masters 2022 Summer Main Event. O swoich indywidualnych osiągnięciach otrzymał pochwały za osiągnięcie pentakilla przeciwko Unicorns of Love. W ostatnich konkursach stał się znany ze swojej gry Jinx.

Zespół Heretics wywołał wiele dyskusji w społeczności na początku tego roku po zakupie miejsca LEC od Misfit Gaming. Nie ma jeszcze wiadomości, czy prowadzący Misfits AD 2022 i trzeci członek All-Pro Team na LEC Summer 2022, Matúš „Neon” Jakubčík, zagra w lidze w przyszłym roku.

Team Heretics to hiszpańska organizacja e-sportowa założona w 2016 roku. W 2017 roku zespół zaczął grać w League of Legends, ale w 2022 roku bardziej zaangażował się w tę grę. Drużyna gra w grach takich jak Counter-Strike: Global Offensive , VALORANT i Rainbow Six, ale jest najbardziej znany ze swojego zaangażowania w Call of Duty. Organizacja została pierwotnie założona przez Jorge „Goorgo” Orejudo, słynnego hiszpańskiego influencera.Źródło : https://www.invenglobal.com/articles/18073/heretics-brings-in-superliga-ad-carry-jackspektra-to-lec-roster-for-2023