Helldivers 2 wyprzedza Palworld, MW3 na szczycie listy bestsellerów Steam

Helldivers 2: Najlepiej sprzedająca się gra Steam

Helldivers 2 jest obecnie gorącym hitem na Steam, przewyższając obecnie Palworld, MW3, a nawet Counter-Strike na liście najlepiej sprzedających się gier na Steam. Sequel oryginalnej gry z 2015 roku, która zyskała uznanie krytyków, przywraca miłość do oryginału dzięki nowym mechanikom rozgrywki. Pomimo mieszanych recenzji, gra zyskuje popularność przede wszystkim w kategoriach sprzedaży.

Helldivers 2 Przewyższa Palworld i MW3 jako najlepiej sprzedająca się gra na Steam

Od 8 lutego Helldivers 2 przewyższył zarówno Palworld, jak i MW3 jako najlepiej sprzedająca się gra na Steam. Gra zajęła nawet pierwsze miejsce na liście, wyprzedzając nawet darmowego Counter-Strike 2 od Valve. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry znak dla dewelopera Arrowhead Game Studios, co wskazuje na nadal duże zainteresowanie Helldivers.

Obecnie uwielbiamy tę grę. Mimo kilku drobnych problemów technicznych, rozgrywka Helldivers 2 jest teraz znacznie bardziej płynna niż w oryginale, ponieważ korzysta z widoku zza ramienia. Strzelanie jest świetne, wizualnie prezentuje się atrakcyjnie, a rozgrywka wieloosobowa sprawia wrażenie niesamowitej. Coś w grze wieloosobowej zawsze prowadzi do znalezienia wspaniałych przyjaciół online lub do gry ze znanymi osobami.

Czy Helldivers 2 jest popularniejsze niż Palworld i MW3?

Odpowiedź to nie. Mimo że Helldivers 2 aktualnie znajduje się na szczycie listy najlepiej sprzedających się gier, nie jest to najczęściej grana gra na Steam. Po premierze gry ma to jednak sens, że znajduje się na szczycie listy. Ponadto, bez innych nowych premier, wydanie Helldivers 2 wspaniale trafia w dobry czas dla graczy.

Palworld, chociaż obecnie przegrywa pod względem sprzedaży z Helldivers 2, zbliża się do liczby 20 000 000 graczy na Steam i Xbox. Więc mimo pozornego spadku, Palworld radzi sobie nadal świetnie. Obecnie na Steam zalogowanych jest ponad pół miliona graczy. Counter-Strike 2 zbliża się obecnie do liczby 1 000 000 graczy w czwartkowe popołudnie.

Tymczasem Helldivers 2 ma obecnie średnio między 55 000 a 65 000 aktywnych graczy, co jest naprawdę dobrym wynikiem. Nie będziemy jednak udawać, że jest gdzieś blisko Palworlda czy Counter-Strike 2. Mamy nadzieję, że więcej graczy spróbuje swoich sił w Helldivers 2. Jako gra wieloosobowa, gdzie działania każdego gracza wpływają na wysiłek wojenny, im więcej tym lepiej jeśli chodzi o Helldivers. Mimo że będzie to trudne zadanie, aby zachęcić graczy do powrotu po fazie wstępnej, Helldivers 2 robi wszystko dobrze z perspektywy rozgrywki, aby utrzymać zainteresowanie.

Źródło : www.bing.com