Helldivers 2: najlepiej sprzedająca się gra 2024 roku!

Helldivers 2: najnowsze informacje

Najnowsze dane na temat gry Helldivers 2

Gra Helldivers 2 stała się prawdziwym hitem od momentu jej premiery w lutym 2024 roku. Original game nie osiągnął nawet 7 000 jednoczesnych graczy na Steamie, podczas gdy jej sequel osiągnął prawie 500 000 jednoczesnych graczy przy swojej premierze. Obecnie nadal widzimy średnio 150 000-200 000 jednoczesnych graczy na samym Steamie, a liczba ta tylko rośnie, biorąc pod uwagę graczy na PlayStation, i nie wygląda na to, aby to się wkrótce zmieniło.

Analiza branży gier wideo

Mat Piscatella, analityk branży gier wideo, podzielił się danymi z marca 2024 roku, szczegółowo opisując najlepiej sprzedające się i najczęściej grane gry według platform, a także inne dane dotyczące całej branży gier wideo. Jednak najbardziej godne uwagi jest to, że Helldivers 2 jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą roku 2024, mimo że została wydana tylko na dwóch z czterech głównych platform i miała zaledwie dwa miesiące w momencie, gdy dane zostały zebrane. Gra jest także siódmą najlepiej sprzedającą się grą wydaną przez Sony pod względem przychodów i będzie tylko zdobywać miejsce w rankingach w miarę upływu czasu.

Najnowsze rankingi

Helldivers 2 zadebiutował w lutym 2024 roku jako najlepiej sprzedająca się gra miesiąca, ale w marcu 2024 roku spadł na drugie miejsce, ustępując miejsca Dragon’s Dogma 2, który sprzedał więcej kopii w swoim pierwszym miesiącu niż Dragon’s Dogma i Dragon’s Dogma: Dark Arisen razem wzięte od 12 lat od premiery. Chociaż sprzedaż Dragon’s Dogma 2 prawdopodobnie zmaleje z czasem, co jest oczekiwane, Helldivers 2 może wyprzedzić go w rankingach, gdy następny zestaw danych zostanie opublikowany dla kwietnia 2024 roku. Co do gier jednoosobowych, Final Fantasy 7 Rebirth aktualnie jest czwartą najlepiej sprzedającą się grą roku 2024.

Najpopularniejsze gry miesiąca

Jeśli jesteś zainteresowany sprawdzeniem pełnego raportu z danych, zdecydowanie polecamy przeczytać wątek Mat’a na X.

Helldivers 2 nadal zyskuje na sile, zbudowując bardzo zaangażowaną społeczność, która ciągle wraca, aby stawić czoła najnowszemu Major Order, obecnie gracze próbują powstrzymać Terminidy przed zbudowaniem super kolonii. Jeśli jeszcze nie grałeś w grę i jesteś zaintrygowany jej wypróbowaniem po przeczytaniu tych danych, gorąco polecamy to zrobić i sprawdzić nasz przewodnik po najlepszych broniach i zbrojach w grze Helldivers 2, abyś mógł być w jak najlepszej pozycji na samym początku, aby przynieść demokrację w galaktyce.

Źródło : www.bing.com