Helldivers 2: Najlepiej sprzedająca się gra 2024 roku. Czy to zasługuje na hype?

Helldivers 2 – Największy Hit Rynku Gier w 2024 Roku

Sukces Helldivers 2

Helldivers 2 okazał się być hitem od samego początku. Pierwotna gra nie osiągnęła aż takiego sukcesu, ale jej kontynuacja przyciągnęła blisko 500 000 graczy jednocześnie po premierze w lutym 2024 roku. Obecnie średnia liczba graczy waha się między 150 000 a 200 000 jednocześnie na platformie Steam, a gdy uwzględnimy graczy PlayStation, liczba ta tylko wzrasta, a nie zapowiada żadnych zmian w najbliższej przyszłości.

Najlepiej Sprzedająca się Gra 2024 Roku

Według danych udostępnionych przez analityka branży gier wideo, Mat Piscatella, Helldivers 2 jest obecnie najlepiej sprzedającą się grą 2024 roku, mimo że została wydana tylko na dwóch z głównych platform i miała zaledwie dwa miesiące na zgromadzenie tych wyników. Gra zajmuje także 7. miejsce w dziale Sony pod względem dochodów i z pewnością awansuje wyżej wraz z upływem czasu.

Najbardziej Popularne Gry

Jeśli chodzi o najbardziej popularne gry miesiąca, Helldivers zajmuje 5. miejsce na PS5 i 1. miejsce na platformie Steam. Gra potrafi przyciągnąć graczy swoim dość wymagającym, ale satysfakcjonującym wyzwaniem. Warto wypróbować Helldivers 2 i skorzystać z naszego poradnika dotyczącego najlepszych broni i zbroi, aby stanąć na czele demokratyzacji galaktyki.

Źródło : www.bing.com