Helldivers 2 bije rekordy – niewiarygodna ilość negatywnych opinii!

Helldivers 2: grywalność spada z powodu konta PSN

Helldivers 2: recenzje na Steam

Jest to męczący czas dla graczy Helldivers 2, zwłaszcza tych, którzy są na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w grze i w społeczności. Po ogłoszeniu przez Sony, że wszyscy gracze muszą połączyć konto PSN z Steam, aby nadal grać w grę, w społeczności online doszło do wielu spięć.

Według Steamdb, Helldivers 2 ma teraz najwięcej negatywnych recenzji na Steam spośród płatnych gier na platformie. Gra zajmuje też czwarte miejsce spośród wszystkich gier na Steam, a pierwsze trzy to tytuły free-to-play: Counter-Strike 2, PUBG: Battlegrounds i Dota 2. Helldivers 2 wyprzedza następną grę z największą liczbą negatywnych recenzji, Call of Duty, o ponad 150 000 negatywnych recenzji w chwili pisania tego artykułu.

Helldivers 2: Zmiana w grze

Jeśli ciągle jesteś jednym z ponad 100 000 graczy grających w Helldivers 2, nowe duże zamówienie ma zostać wydane później w tym tygodniu po dezaktywacji Terminid Control System. W niesamowicie ważne, abyśmy nadal niesiony demokrację w całej galaktyce. Zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po najlepszych broniach i zbroi w Helldivers 2, aby był wyposażony w służbę walczącą o wolność na każdego wroga, który stoi na drodze do wolności.

Źródło : www.bing.com