Helldivers 2 bije rekordy na Steam! Czy Sony usłyszy wołanie społeczności?

Helldivers 2, najnowsze wieści dotyczące problemów z grą

Problemy społeczności Helldivers 2

Od momentu ogłoszenia przez Sony, że wszyscy gracze muszą połączyć konto PSN ze Steam, pojawiły się liczne konflikty w społeczności online. Mamy nadzieję, że Sony w nowym tygodniu ustosunkuje się do obaw społeczności, w tym tych w 170 krajach, gdzie gra została całkowicie usunięta ze Steam. Na razie społeczność jest aktywna, pozostawiając negatywne recenzje, co doprowadziło do ustanowienia nowego rekordu.

Negatywne recenzje Helldivers 2

Zgodnie z danymi z Steamdb, Helldivers 2 ma obecnie najwięcej negatywnych recenzji na Steam spośród płatnych gier na platformie. Gra zajmuje także czwarte miejsce wszech czasów, za pierwszymi trzema tytułami darmowymi: Counter-Strike 2, PUBG: Battlegrounds i Dota 2. Helldivers 2 wyprzedza kolejną grę z największą liczbą negatywnych recenzji, Call of Duty, o ponad 150 000 negatywnych recenzji w momencie pisania tego tekstu.

Nowe wyzwania dla graczy Helldivers 2

Jeśli nadal jesteś jednym z ponad 100 000 graczy jednocześnie grających w Helldivers 2, nowe duże zamówienie ma zostać wydane później w tym tygodniu po deaktywacji systemu kontroli Terminid. Zalecamy zapoznanie się z naszym przewodnikiem po najlepszych broniach i zbrojach Helldivers 2, aby być przygotowanym do służenia wolności na każdego wroga stojącego na drodze do wolności.

Źródło : www.bing.com