Harmonogram, wyniki, drużyny PGL Copenhagen Major American RMR

PGL Copenhagen Major American RMR: Kalendarz, wyniki i streamy

Wielkie wydarzenie Counter-Strike 2 zbliża się wielkimi krokami. PGL Copenhagen Major to jedno z najbardziej oczekiwanych turniejów w ostatniej historii i nie mogłoby odbyć się bez amerykańskich kwalifikacji. Spośród setek uczestników w otwartych kwalifikacjach, tylko pięć drużyn będzie reprezentować Amerykę Północną i Południową, a stawki nie mogłyby być wyższe.

Format PGL Copenhagen Major American RMR

Szesnaście zespołów z Ameryki Północnej i Południowej spotka się w systemie szwajcarskim, gdzie zespoły zostaną rozstawione i będą rywalizować ze sobą na podstawie ich aktualnych wyników w amerykańskim RMR (zespoły 0-1 będą rywalizować z innymi zespołami 0-1 itp.).

Trzy zwycięstwa gwarantują kwalifikację zespołu do PGL Copenhagen Major, ale tylko dwie porażki prowadzą do eliminacji. Z takimi dużymi nazwiskami jak Complexity, Team Liquid i FURIA wszyscy walczący o reprezentację regionu na pierwszym CS2 Major, będą musieli przynieść swój najlepszy wynik od początku, w przeciwnym razie grozi im brak udziału w największym show w Counter-Strike.

Ranking, harmonogram i wyniki PGL Copenhagen Major American RMR

PGL Copenhagen Major American RMR rozpocznie się w sobotę 17 lutego. Pięciu najlepszych z RMR zakwalifikuje się do Major, podczas gdy wszyscy inni zostaną wyeliminowani.

Ponadto, po zakwalifikowaniu się drużyn do Major, zostaną one rozstawione w każdym etapie Majora (Eliminacje i Etap Otwarcia) na podstawie regionalnych rankingów Valve w każdym regionie. Najlepiej rozstawiony zespół zakwalifikuje się bezpośrednio do Eliminacji, podczas gdy pozostałe cztery drużyny będą musiały walczyć przez Etap Otwarcia.

Harmonogram i wyniki American RMR

Wszystkie czasy zostaną podane w czasie środkowym (CT). Harmonogram dla American RMR jest jeszcze ustalany. Sprawdź później aktualizacje.

Transmisje PGL Copenhagen Major American RMR: Jak oglądać

PGL będzie transmitować American RMR na żywo na Twitchu na dwóch kanałach: Primary i Secondary. Będziesz także mógł oglądać kwalifikacje przez nadawców społeczności na ich indywidualnych kanałach na Twitchu.

Źródło : dotesports.com