Harmonogram, format, klasyfikacja BLAST Premier Fall Final 2023

Counter-Strike 2 podbił serca fanów esportu już po dwóch miesiącach od premiery w wielkim stylu. Po sukcesie CS:GO, IEM Sydney osiągnęło szczyt popularności z 460 tysiącami widzów jednocześnie. Kolejnym wydarzeniem na kalendarzu jest powrót BLAST! Mistrzowski turniej BLAST Premier Fall Final 2023 w Counter-Strike 2 rozpocznie się 22 listopada i zakończy 26 listopada w Royal Arena w Kopenhadze, Danii. Ośmiu zawodowych zespołów CS2, wyłonionych wcześniej w kwalifikacjach BLAST Premier Fall Groups, będą walczyło przez cztery dni o ostatnie, zapierające dech w piersiach miejsce w BLAST Premier World Final, szczytowym wydarzeniu w kalendarzu profesjonalnych esportów Counter-Strike. W puli nagród czeka 425 000 dolarów – jest na co walczyć! Poniżej znajdziesz kompleksowy przewodnik po BLAST Premier Fall Final 2023, obejmujący format turnieju, wszystkie osiem zespołów rywalizujących, pełny harmonogram i gdzie oglądać.

Format turnieju BLAST Premier Fall Final 2023

Podobnie jak we wszystkich wydarzeniach Counter-Strike BLAST Premier, format składa się z dwóch faz: Group Stage i Playoffs. Oto pełny podział formatu.

Ośmiu zespołów podzielonych jest na dwie grupy eliminacji podwójnej (GSL).

Wszystkie mecze rozgrywane są do trzech wygranych rund.

Trzy najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy Playoffs – zwycięzcy przechodzą do półfinałów, drużyny z drugiego miejsca awansują jako zespoły z górnej drabinki do ćwierćfinałów. Drużyny z trzeciego miejsca to niskie drabinki w ćwierćfinałach.

Pula nagród 425 000 dolarów zostanie podzielona między wszystkie osiem rywalizujących zespołów.

Zespoły rywalizujące w BLAST Premier Fall Final 2023

Ośmiu zespołów rywalizujących w BLAST Premier Fall Final 2023 walczyło o swoje miejsce w lipcu w kwalifikacjach Fall Groups. Oto pełna lista zespołów i potwierdzone składy graczy, którzy wystąpią w turnieju.

Astralis: blameF, Buzz, dev1ce, Staehr, b0RUP

Cloud9: Ax1Le, HObbit, electroNic, Perfecto, Boombl4

Complexity Gaming: JT, floppy, Grim, hallzerk, EliGE

FaZe Clan: rain, broky, Twistzz, ropz, karrigan

Heroic: TeSeS, sjuush, dupreeh, cadiaN, Zyphon

Natus Vincere: b1t, Aleksib, jL, iM, w0nderful

Ninjas in Pyjamas: REZ, es3tag, headtr1ck, ALEX, k0nfig

Team Vitality: apEX, ZywOo, Spinx, flameZ, mezii

Harmonogram BLAST Premier Fall Final 2023

BLAST Premier Fall Final 2023 to kompaktowe wydarzenie, rozpoczynające się 22 listopada od fazy grupowej i kończące 26 listopada. Oto jak przedstawiają się grupy:

Group A: FaZe Clan, Cloud9, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas

Group B: Team Vitality, Complexity Gaming, Astralis, Heroic

Wszystkie czasy w harmonogramie BLAST Premier Fall Final będą w strefie czasowej GMT, a zwycięzcy meczów zostaną wytłuszczeni. Bądźcie z nami, gdy zaktualizujemy harmonogram z nadchodzącymi meczami i finałem bliżej daty turnieju.

Harmonogram fazy grupowej BLAST Premier Fall Final 2023

22 listopada

9:00: Ninjas in Pyjamas vs. FaZe Clan

12:00: Natus Vincere vs. Cloud9

15:00: Heroic vs. Team Vitality

18:00: Astralis vs. Complexity Gaming

Harmonogram fazy Playoffs BLAST Premier Fall Final 2023

24 listopada (Ćwierćfinały)

25 listopada (półfinały)

26 listopada (Finał)

Miejsce wydarzenia i gdzie oglądać

Wszystkie osiem zespołów poleci do Kopenhagi, Danii, aby wziąć udział w BLAST Premier Fall Final. Wydarzenie odbędzie się w Royal Arena, mogącej pomieścić 16 000 widzów. Bilety są dostępne na Ticketmaster, a ich ceny zaczynają się od około 40 dolarów – złap je, kiedy tylko możesz!

Jeśli nie możesz być na miejscu, nie martw się. Wszystkie mecze BLAST Premier Fall Final będą transmitowane na oficjalnym kanale Twitch BLAST Premier. Ich anglojęzyczne transmisje na YouTube są również osadzone poniżej. Dla kibiców w Rosji lub Chinach są także dostępne osobne transmisje na żywo, aby nikt nie został wyłączony!

Stawki i podział puli nagród BLAST Premier Fall Final 2023

Łącznie wygra 200 000 dolarów

2 miejsce: 85 000 dolarów

3-4 miejsce: 40 000 dolarów

5-6 miejsce: 20 000 dolarów

7-8 miejsce: 10 000 dolarów

Podsumowanie

To była nasza informacja na temat nadchodzącego BLAST Premier Fall Final 2023. Będziemy aktualizować ten artykuł z najnowszymi informacjami, aby niczego nie przegapić. Niech wygra najlepszy zespół!

Zapisz się dzisiaj z Rivalry i otrzymaj pierwszy depozyt za darmo, a przeczytaj nasz dedykowany przewodnik zakładów BLAST Premier, aby dowiedzieć się, jak osiągnąć sukces w zakładach. Jest to także świetna okazja, aby wypróbować nasze Kombinacje w tej samej grze do esportu. Wykorzystaj swoje umiejętności i zgarnij duże pieniądze na tych samych kuponach zakładów!

Źródło : www.rivalry.com