John Lowrie, aktor snajperski z Team Fortress 2 pracuje nad nowym projektem w Valve

Aktor snajperski z Team Fortress 2 pracuje nad nowym projektem w Valve

John Lowrie, aktor snajperski z popularnej gry FPS, Team Fortress 2, powrócił do Valve i pracuje nad nowym projektem. Lowrie zachęca fanów do „zachowania spokoju”, ale jego partnerką w pracy jest Ellen McLain, znana jako GLaDOS z Portal.

Lowrie oficjalnie wrócił do Valve i pracuje nad czymś nowym. Może to być nowy dialog dla Team Fortress 2, a może ma to związek z datą premiery Counter-Strike 2. Albo może pojawić się zupełnie nowa gra – Half-Life 3, Portal 3 lub Left 4 Dead 3.

Jeśli jesteś fanem Valve, Team Fortress 2 lub Half-Life, możesz wypróbować inne klasyki na PC lub dowiedzieć się dokładnie, co stało się z Half-Life 3 – który wciąż wychodzi pewnego dnia, przysięgam.

Przywrócenie obsady Team Fortress 2

Cała obsada Team Fortress 2 była ostatnio bardzo zajęta, kręcąc serię internetową „Poszukiwanie kanapki”. Lowrie i McLain to dwie gwiazdy, obok Gary’ego Schwartza, Dennisa Batemana i Robin Atkina Downesa.

Możliwość Half-Life 3

Jeśli wykorzystamy moc wnioskowania dedukcyjnego, można rozsądnie założyć, że Half-Life 3 na pewno wyjdzie, że będzie darmowy na Steamie i że Gabe Newell osobiście wrzuci go do wszystkich naszych domów podczas następne 24 godziny. Ale powrót Lowrie do Valve i praca nad czymkolwiek to dobra wiadomość, więc będziemy mieć oko i informować was na bieżąco.

„Ok, musisz obiecać, że zachowasz spokój” – mówi aktor. „Wycofaj się dzisiaj z Valve i, podobnie jak wszyscy aktorzy głosowi, nie mogę powiedzieć nic konkretnego. Jesteście największymi fanami na świecie. Dziękuję, że ze mną wytrzymałeś”.

Źródło: pcgamesn.com