Gwiazda CS:GO po ślubie obrzucania błotem: „Straciłem wszystko przez nią”


Kariera gwiazdy CS: GO Boombl4 przyniosła potężny cios. Dużą rolę odegrała w tym jego żona Anzhelika Ezieva, jak ujawnił Rosjanin w niedzielnym wywiadzie.

Doznał obrażeń, ale także stracił dużo pieniędzy. W niedzielnym wywiadzie dla Youtubera „РАЙЗ” zwycięzca Major opowiedział o swoim małżeńskim chaosie.

Boombl4 został wyrzucony ze składu NAVI pod koniec maja, ponieważ chciał dalej mieszkać w Rosji, a jego wciąż żona jest związana z ruchem prorosyjskim. Wprowadziła już w życie CS:GO pro dziecko z poprzedniego związku. Ona i Boombl4 zostali parą w zeszłym roku.

„Przed majorem znowu się zerwaliśmy” – powiedział Boombl4 o sytuacji przed ślubem pod koniec 2021 roku, zgodnie z tłumaczeniem blixx.gg. Ogólnie rzecz biorąc, związek tych dwóch nie wydawał się być pod dobrymi wróżbami. Chociaż Boombl4 chciał być dobrym ojczymem dla syna swojej żony, nie widywali się regularnie, mimo że dzielili mieszkanie.

Jednak sytuacja odwróciła się, gdy Boombl4 wygrał w listopadzie w Sztokholmie turniej Major. Obiecał wtedy swojej dziewczynie, że oświadczy się jej, gdy tylko zdobędzie tytuł. Jednak najpóźniej wraz z początkiem konfliktu na Ukrainie pod koniec lutego zaczęły pojawiać się wspomniane problemy. Bombmbl4 został wyrzucony z NAVI. Potem nastąpił rozwód i późniejszy szantaż żony.

Boombl4 przyznał również, że przelewał dużo pieniędzy swojej rozwiedzionej żonie. „Wczoraj sprawdziłem, ile przelałem na jej konto bankowe. To około 28 milionów rubli. Część tego pokryła jej kredyt hipoteczny – powiedział Boombl4. Ponadto jego żona również przeznaczyła część pieniędzy na dziecko, ubrania i kosmetyki.

Boombl4 dodał: „Straciłem przez nią wszystko, co zrobiłem w życiu i karierze”. Ostatecznie 23-latek nauczył się z bolesnych doświadczeń z żoną: „Musisz częściej słuchać przyjaciół i rodziny. Niestety zdecydowałem sercem, ale powinienem był to zrobić głową. “

Raport z 9 czerwca

Ciężkie czasy dla gwiazdy CS:GO Kirilla „Boombl4” Siergiejewicza Michajłowa. Jednorazowy lider NAVI w grze nie był już częścią aktywnego składu zespołu od zakończenia PGL Major Antwerp 2022. Jednak sytuacja zmieniła się diametralnie.

W środę Boombl4 otworzył na Twitterze swoją obecną sytuację życiową: „Rozwiodłem się dzisiaj z żoną i zostałem szantażowany różnymi zdjęciami, filmami i wieloma dezinformacjami”. Zapowiedział swój następny krok wraz z: „Wkrótce złożę pozew o zniesławienie. “

Jeszcze przed swoim tweetem Boombl4 ogłosił za pośrednictwem komunikatora Telegram, że rozstaje się ze swoją żoną Anzheliką Ezievą. Jednak potem rozpoczęła kampanię obrzucania błotem i opublikowała delikatne materiały fotograficzne i wideo. Boombl4 jest m.in. oskarżony o używanie narkotyków, co rzekomo pokazuje opublikowane wideo.

Ponadto opublikowali nagie zdjęcia Boombl4. To stawia karierę Rosjanina w CS:GO w poważnym niebezpieczeństwie. Oboje pobrali się dopiero na początku roku. Podczas Major wygranej w Sztokholmie w listopadzie zeszłego roku Boombl4 zaproponował Ezievie na scenie.

Boombl4 nadal przebywa w Rosji, NAVI usuwa go z zespołu

Pod koniec maja Boombl4 znalazł się na ławce rezerwowych NAVI. Organizacja uzasadniła ten krok następująco: „Przyczyny tej decyzji są związane z wysokim ryzykiem utraty reputacji organizacji”. Uszkodzenie reputacji, o którym mowa, dotyczy rosyjskiego profesjonalisty, ponieważ podobno chce on nadal mieszkać w Rosji, ale NAVI nie chce już wspierać graczy powiązanych z Federacją Rosyjską. Według kilku doniesień medialnych jego żona, Ezieva, podobno popiera wojnę z Ukrainą.

Boombl4 zdobył tytuł z NAVI podczas PGL Major w Sztokholmie w listopadzie 2021 roku, wygrywając nieoficjalne mistrzostwa świata. W Counter-Strike: Global Offensive nie ma wyżej szanowanego sukcesu turniejowego. NAVI prawie obroniła ten tytuł w Belgii w maju. Ale w finale ukraińska organizacja została pokonana przez klan FaZe.

Źródło : https://www.global-esports.news/csgo/csgo-star-after-marriage-mudslinging-i-lost-everything-because-of-her/