Guild Esports ogłasza nowy skład Valorant na VCT 2022


Brytyjska organizacja Guild esports, kierowana przez legendę piłki nożnej Davida Beckhama, zwiększyła swój skład Valorant na nadchodzący sezon. Do swojego składu dodali 3 nowych graczy, przechodząc z ogólnoszwedzkiego składu do międzynarodowego w VCT 2022.

Podczas Valorant Champions Tour 2022 Jose Luis „koldamenta” Aranguren Herrero, Russel „Russ” Mendes i Nikita „trexx” Cherednichenko będą nosić koszulkę e-sportową Gildii i dołączą do dwóch pozostałych Szwedów Saifa „Sayfa” Jibraee, Leo „Leo” Jannessona oraz André „BARBARR” Möller jako trener. BARBARR wcześniej grał i trenował drużyny CSGO, zanim przeniósł się do Valorant.

Gildia nie działała od października 2021 roku, kiedy to przegrała z Team Liquid w kwalifikacjach ostatniej szansy EMEA i nie mogła zakwalifikować się do Valorant Champions. Po wyjściu z EMEA LCQ zespół zdecydował się na ławkę Williama „drakena” Fanta Sundina, Yacine „Yacine” Laghmari i Malkolma „bonkara” Rencha. Trio zostało zwolnione z kontraktów w listopadzie 2021 roku, gdy Guild zdecydowało się odbudować skład.

– Reklama –

Przez cały 2021 r. robili fale w regionie EMEA, ale nie pojawili się na żadnych międzynarodowych wydarzeniach LAN. Dotarli do Masters One, finału Challenger Stage 2 i fazy play-off Challengers Stage 3, ale nie mogli wygrać żadnego z nich. Ich najlepszym miejscem było drugie miejsce w Challengers Stage 2 1 i drugie miejsce w EMEA LCQ 2021.

Odbudowa idzie w ślady wielu innych organizacji, takich jak G2 esports, Team Liquid i oczywiście zwycięzcy Valorant Champions 2021 Team Acend – z których wszyscy mają międzynarodowe składy.

Nowy skład e-sportowy Gildii prawdopodobnie będzie grany w otwartych kwalifikacjach EMEA Challengers 2021, które rozpoczną się 10 stycznia, ale okaże się, czy zostaną zaproszeni na wydarzenie bezpośrednio na podstawie swoich punktów w 2021 r., czy będą musieli się zakwalifikować.

Lista Valorant Guild Esports jest teraz:

  • Jose Luis „koldamenta” Aranguren Herrero
  • Russel „Russ” Mendes
  • Nikita „trexx” Cherednichenko
  • Saif „Sayf” Jibraee
  • Leo „Leo” Jannesson
  • André „BARBARR” Möller (trener)

– Reklama –Źródło : https://www.talkesport.com/news/valorant/guild-esports-announces-new-valorant-lineup-for-vct-2022/