„GTA 5” to najchętniej oglądana gra na Twitchu


Zaczynamy, więcej lat w statystykach przeglądu! Uwielbiamy to oglądać. Każdego roku statystyki Twitcha są zawsze zabawne – warto zobaczyć, które gry najbardziej angażowały widzów, a także ile osób aktywnie korzystało z platformy. Cóż, te statystyki, dzięki uprzejmości Rainmaker.gg i przeglądu State of the Stream 2021 przez StreamElements, ujawniły mało prawdopodobnego zwycięzcę najczęściej oglądanej gry roku.

Jak już zapewne wywnioskowałeś z nagłówka, jest GTA V! Przez lata, League of Legends został niekwestionowanym zwycięzcą, zdetronizowany dopiero w tym roku, a także w 2018 roku przez Fortnite. Kupa śmiechu nadal był jednym z najchętniej oglądanych meczów w tym roku, choć nie zwycięzcą. Inne najczęściej oglądane gry (w dowolnej kolejności) to Fortnite, Minecraft, Call of Duty: Warzone, Counter Strike globalna ofensywa, Valorant, Dota 2, oraz Legendy Apex.

Skoro tu jesteś, koniecznie sprawdź niektóre z naszych ulubionych GTA V wygrywa i przegrywa poniżej.

Więc co sprowadziło ludzi z powrotem? GTA V? Prawdopodobnie ma to wiele wspólnego z powrotem RPG, a konkretnie na serwerze NoPixel. GTA RP istnieje od 2013 roku, ale niektóre popularne zmiany na serwerze NoPixel sprowadzają graczy do powrotu. Odgrywanie ról może być świetną zabawą – na początku tego roku widzieliśmy, jak Undertaker i Wario sieją spustoszenie w Los Santos, co jest równie zabawne, jak granie.

Zdecydowanie nie muszę ci mówić, że Twitch to już nie tylko granie, a tegoroczne statystyki to udowodniły. Ogólnie najczęściej oglądaną kategorią była Just Chatting, której nawet jeśli nie znasz platformy, jestem pewien, że nie muszę wyjaśniać.

Ostatnia statystyka Twitcha dotycząca twoich problemów – ogólna oglądalność znacznie wzrosła w tym roku, o aż 1,3 miliarda godzin czasu oglądania. To daje całkowity czas oglądania w tym roku 2,1 miliarda godzin, w porównaniu z 764 milionami w zeszłym roku. Pandemia naprawdę nas wyrządziła, co? Mam nadzieję, że w przyszłym roku ta liczba może być nieco niższa, jeśli to cokolwiek wskazuje.Źródło : https://www.gamingbible.co.uk/news/gta-5-is-the-mostwatched-game-on-twitch-20211224