Gry tego samego rozmiaru dla Valorant, takie jak te


Międzynarodowe otwarte zagrożenie: globalne otwarte zagrożenie.

Counter-Strike: Global Offensive to oczywiście seria gier zbudowana przez Valorant. Riot Games przyjęło nacisk strzelanki Valves na zespołowe gry taktyczne, wysoką niezawodność umiejętności graczy, prostą geometrię mapy i zwięzły projekt wizualny, nie odwracając uwagi od strzelanin.

CS:GO to jedna z popularnych strzelanek online. Istnieje wiele map i trybów, jasne zasady gry i duża społeczność. Bez wątpienia jest to główny rywal, jeśli chcesz znaleźć alternatywę dla Valorant.

Bawić się

Obserwacja 2

To miejsce mogło być pierwszym Overwatchem, ale w październiku 2022 roku gra została zamknięta, pozostawiając miejsce na sequel, który pozostał w całości w oryginale, dodając do niego nowe mapy, tryby i bohaterów.

Jeśli Valorant zapożyczył taktyczną rozgrywkę z CS:GO, pomysł bohaterów z aktywnymi zdolnościami został wykorzystany przez Overwatch. Jest ich tu dużo i są podzielone według umiejętności na trzy role: Tank, Damage i Support. Chociaż w rzeczywistości wszystko przebiega tak samo, mechanika każdego z bohaterów jest tak odmienna.

Bawić się

Paladyni

Paladins jest doskonałym mordercą, ale pokazuje prawdziwy kontrast z Overwatch i oczywiście Valorantem. Istnieje kilka postaci ze specjalnymi zdolnościami, które wynikają z ich roli na polu bitwy, od walki po wsparcie. Ta gra ma różne tryby, a także pory roku, a także przepustkę bitewną, która pozwoli odblokować wiele nagród, w tym kosmetyki dla bohaterów.

Aby zagrać w Paladins za darmo. Wymagania systemowe gry są bardzo skromne i to jak na bardzo słabe komputery. Chciałbym zagrać w grę w stylu Valorant.

Bawić się

Kaliber

W tej bezpłatnej strzelance sił specjalnych do nowoczesnej wojny czekają na Ciebie działa taktyczne w nowoczesnych warunkach wojennych z PvP i PvE. Czy możesz wybrać grupę zbrojną, wybrać klasę lub udać się na pole bitwy, aby wykonać misję, która obejmuje nie tylko zniszczenie nazistów, ale także inne cele.

Tytuł ten wyróżnia się na tle rozwoju modelu: deweloperzy rozwijają niezawodną wiedzę na temat sprzętu, broni i gier, które przyciągają przedstawicieli sił specjalnych z różnych krajów. Umiejętność grania na poziomie zaledwie 25 lat może być o wiele łatwiejsza niż możliwość przekazania darowizn uczniom z zaawansowanymi technologiami.

Bawić się

Liga Kwantowa

Quantum League to darmowa strzelanka sieciowa z mechanizmem pętli czasowej, w której gracze tworzą ich własną kopię do meczów online.

Tam musisz myśleć za siebie i swojego przeciwnika, obliczać różne scenariusze i przewidywać działania przeciwnika. Bitwy toczą się na bogatych ziemiach, a gracze mają mnóstwo postaci i broni. Wartości w Valorant znacznie się różnią, ale poziom złożoności Ligi Quantum jest bardzo podobny.

Kup

Druga bitwa o II wojnę światową.

Star Wars Battlefront II wysyła graczy do odległej galaktyki, gdzie wezmą udział w toczącej się wojnie między siłami imperialnymi a rebeliantami.

W grę zaangażowanych jest wielu różnych graczy. Bohaterowie i złoczyńcy to jedne z kluczowych postaci świata, takie jak Luke Skywalker, Darth Vader, Rey, Kylo Ren i wielu innych. Każdy gracz ma unikalne zdolności i jest najlepszym meczem, aby wygrać mecz.

Kup

Szósty punkt łuku: Oblężenie.

Nazwa County Six: Siege to król umiejętności, szczególnie w tym przypadku. Są to operacje specjalne, które nie działają na rzecz ochrony obiektów – np. burze.

W grze zaimplementowano realistyczną możliwość zniszczenia: cienkie ściany i ścianki działowe można przerzucać, podłogi i sufity można wysadzać, a drzwi i okna niszczyć. Wszystko to, podczas gdy tryb wieloosobowy i głęboka rozgrywka taktyczna sprawiły, że Siege jest jednym z głównych światowych e-sportów.

Kup

Fortress 2 Team zostaje rozbity przez wszystkich trzech mężczyzn.

Team Fortress 2 to kultowa sieciowa strzelanka, która zyskała sławę dzięki doskonałej rozgrywce, dobremu humorowi i, co ważniejsze, czapce. Ponieważ bohaterowie tutaj nie są imionami, nie zastępują ich nazwami swojej profesji, różnią się wyglądem i umiejętnościami, a także rolą na polu bitwy, więc gra może polegać na silnej współpracy zespołowej.

Projekt zawiera wiele trybów i map. Za jakiś czas jego serwery są pełne graczy. W takim przypadku drużynowa forteca zawsze znajdzie firmę do gry online.

Bawić się

Legendy Apex

Legenda popularnego Battle Royale, osadzona w uniwersum Titanfall. To drużynowa strzelanka z unikalnymi bohaterami i specjalnymi zdolnościami, które pozwalają im w dowolny sposób atakować wroga lub oferować wsparcie jego kolegom z drużyny.

Jeśli chodzi o fabułę, wszechświat jest dobrze napisany, a świat gry ciągle się zmienia. Aktualizacje na dużą skalę wprowadzają do strzelanki nowe postacie, mapy, skowronki i elementy kosmetyczne. Dlatego w Apex Legends nigdy nie brakuje graczy.

Bawić się

Super ludzie

Nowa Battle Royale odbędzie się w wojnie między superżołnierzami z supermocami. Na początku meczu wszyscy gracze mogą dołączyć do składu swoimi mocnymi stronami w całej gamie etapów. Jednak po zakończeniu odblokowują niektóre umiejętności i zdobywają imba, które dosłownie zmienią przebieg meczu.

Akcja prowadzona jest na wielkoformatowej mapie. Uczestnikom udostępniany jest szeroki wybór broni i pojazdów. Różne nowe rundy w Super People mają inny wygląd niż poprzednio, więc czas na zabawę jest długi. I to za darmo i za darmo.

Bawić się

Splitgate

Splitgate to strzelanka sci-fi z portalami kontrolowanymi przez graczy, które zmieniają sposób gry i taktykę fanów.

Kiedy wróg odejdzie, nigdy nie zobaczysz, w którą stronę idzie wróg! Po wejściu do portalu, mężczyzna za drzwiami pokaże wojownika i szybko się pojawi. Czy jest coś lepszego niż wygrywanie ze zdezorientowanym przeciwnikiem? Ta gra jest darmowa i obsługuje crossplay oraz działa na słabym komputerze.

Bawić się

Nieuczciwa firma

Rogue Company to jeszcze bardziej wydajna strzelanka zespołowa z unikalnymi bohaterami agentów. Grając w 3-osobową strzelaninę, będziesz korzystać z ogromnego arsenału broni, gadżetów i umiejętności. Gra posiada szeroki wybór map i trybów, więc z pewnością pomoże ci znaleźć coś dla siebie.

Łotr jest darmowy, więc jego zawartość można odblokować bez zastrzyku prawdziwych pieniędzy. Jednocześnie tytuł wspiera rozgrywkę i wydajność na wielu platformach. Możesz także bawić się ze znajomymi i zapisywać wszystkie swoje osiągnięcia niezależnie od platformy.

Bawić się

Przygotuj się czy nie.

Za projekt odpowiada taktyczna strzelanka o siłach specjalnych, którą deweloperzy skonsultowali z funkcjonariuszami policji i wymiaru sprawiedliwości na całym świecie. Gra jest nadal bardziej dynamiczna i fajniejsza niż Valorant. Nie jest to trudne, ponieważ realizm to złożony i intuicyjny system ruchu, a bronią używa się i gra się jednocześnie.

Tytuł posiada kampanię dla pojedynczego gracza z fabułą, trybem kooperacyjnym i nie tylko. Dzięki wielu celom możesz stworzyć unikalnego operatora.

Kup

Wyzwania Warstride

Warstride Challenges nie jest sieciową strzelanką, ale jednoosobową grą. Jednak ze względu na wysoki efekt i strategiczną rozgrywkę postanowiliśmy włączyć ten tytuł do listy gier takich jak Valorant.

Do zabawy są dziesiątki osób, które będą się bawić w siebie nawzajem. Ponadto projekt pozwala na stworzenie własnej mapy i wyzwania oraz eksplorowanie zawartości członków społeczności.

Kup

Quake Champions

Bohater Quake na nowo przedstawia istniejącą formułę serii Quake, dodając modne elementy do zorientowanych na umiejętności strzelanin na arenie z unikalnymi umiejętnościami. Niemniej jednak gra jest naprawdę trudna, z wysokimi wpisami i bezlitosną społecznością, która nie zdradzi nawet odrobiny protekcjonalności wobec nowicjuszy.

Gra utrzymuje swój brzydki projekt przy życiu. Pozwala widzom plądrować w wściekłe pojedynki, w których wszystko często zależy od jednej sekundy i okradającego strzału. Staraj się unikać wątpliwości.

Bawić się

W oczekiwaniu

Finały

The Finals to sieciowa strzelanka autorstwa byłego dyrektora studia DICE, Patricka Soderlunda, który pracował przy innych grach z serii Battlefield. Interaktywna gra zaprasza graczy do wzięcia udziału w pokazie eskapady na arenie.

Możesz też skutecznie zabijać wrogów, jeśli chcesz, korzystając z imponującego arsenału broni i cech zniszczalnego środowiska, możesz zrównać pole bitwy z ziemią. Tytuł wygląda świeżo, ale to najlepsza cecha sieciowej strzelanki, takiej jak Valorant i CS:GO.

Zostawię na Steamie.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/05/games-that-are-the-same-size-for-valorant-like-these/