Gry serwisowe na żywo, które muszą mieć wielki rok 2023


Gry z usługami na żywo mają wiele zalet, które są stale aktualizowane za pomocą łatek wyważających i ton nowej zawartości. Jednak wraz z ciągłym rozwojem i popularnością gier z usługami na żywo, konkurencja staje się coraz bardziej zacięta, a gry, zarówno stare, jak i nowe, muszą nadal zapewniać najwyższej jakości wrażenia, aby nadal przyciągać nowych graczy i utrzymywać uwagę stałych fanów.


POWIĄZANE: Najlepsze gry z obsługą na żywo, ranking

W przypadku gier, które od jakiegoś czasu spadają, miały ciężki rok 2022 lub są zupełnie nowe na scenie, rok 2023 musi być rokiem decydującym.

GRACZOWY WIDEO DNIA

7/7 Counter Strike globalna ofensywa

Przez lata Counter Strike globalna ofensywa był w stanie krążyć jako główna strzelanka taktyczna obracająca się wokół rozbrajania bomb. Bez obawy utraty graczy na rzecz innych podobnych gier i faktu, że gracze chcieli, aby gra pozostała taka sama, Valve nigdy nie było pod presją. Wszystko to jednak zmieniło się w 2020 roku wraz z wydaniem Waleczny.

Jak Waleczny nadal zyskuje przyczepność i zamiatanie w nowszych generacjach, CS:GO będą musieli znaleźć sposoby na modernizację, aby przyciągnąć nowych graczy, nie zmieniając zbyt wiele, aby ich istniejący i oddani fani nie poczuli się zmarginalizowani. Być może aktualizacja grafiki i wydajności w 2023 roku może zdziałać cuda dla długowieczności gry.

6/7 Dota 2

Postacie z Doty 2.

Dota 2 zawsze musiał żyć w wyłaniającym się cieniu Liga Legend, która dominuje w gatunku MOBA, a wraz z upływem czasu przepaść między nimi stale się powiększa. Jak Liga stale się rozwija i przyciąga nowych graczy MOBA, Dota 2 nadal traci graczy.

Aby zmienić przyszłość gry i ponownie zacząć rywalizować na szczycie, być może rok 2023 będzie rokiem drastycznych zmian. Nawet coś tak prostego, jak marketing, aby uświadomić większej liczbie graczy, że istnieje alternatywna najlepsza gra MOBA, może zdziałać cuda. Jeśli zalety Dota 2takie jak dostęp do większej liczby darmowych bohaterów, są zestresowane, być może uda się przekonać fanów.

5/7 Oblężenie Rainbow Six

tęczowa szóstka operatorów oblężniczych

Po kilku latach sukcesów, rok 2022 był dla niej ciężki Oblężenie Rainbow Six i zobaczyłem drastyczne spadki bazy aktywnych graczy. Biorąc pod uwagę brak nowej zawartości i przypadkowych graczy, którzy czują, że gra jest zbyt wyważona wokół profesjonalnych graczy, łatwo zrozumieć, dlaczego.

Jednak w przypadku gry, która wcześniej odbiła się od ekscytujących zmian lub słuchania fanów, rok 2023 może być rokiem rewitalizacji. Być może taktyczny shooter pójdzie w ślady innych gier i przyjmie model free-to-play, który z pewnością przyciągnie nowych fanów, przynajmniej na starcie.

4/7 Halo Nieskończoność

aureola nieskończona

Halo Nieskończoność jest pierwszą próbą a Aureola gra usługowa na żywo i pomimo początkowych oznak sukcesu poprzez przyciąganie graczy darmowym trybem dla wielu graczy, fani szybko stracili wiarę w zarządzanie grą.

POWIĄZANE: Najlepsze darmowe konkurencyjne gry wieloosobowe

Ciągłe rozczarowanie niedopuszczeniem lub opóźnieniem obiecanych funkcji stało się niefortunną podstawą gry. Jednak pomimo tego, że deweloperzy nie wyglądają dobrze, pomyślny rok 2023 może zdziałać cuda Halo Nieskończonośćktóra zawsze może polegać na sukcesie swojej franczyzy.

3/7 PORAZIĆ

Bezpłatna rywalizacja w trybie wieloosobowym Smite

PORAZIĆ to wyjątkowe podejście do gatunku MOBA, w którym bogowie są kontrolowani w trzeciej osobie. Jednak pomimo tej wyjątkowej funkcji i wspaniałej obsady postaci inspirowanych prawdziwymi mitologiami, gra nigdy nie odniosła prawdziwego sukcesu.

A po szczególnie niepokojącej drugiej połowie 2022 r., kiedy baza graczy ponownie spada, ważne jest, aby rok 2023 był nie tylko rokiem zmian, ale prawidłowych zmian, które sprawią, że fani ponownie zakochają się w grze.

2/7 Call Of Duty: Warzone 2

call-of-duty-warzone-2

Call of Duty: Warzone 2 jest nękany problemami od czasu premiery pod koniec 2022 roku i musi rozwiązać swoje problemy w 2023 roku, aby gracze nie gromadzili się w innych grach typu battle royale na żywo. Duża liczba użytkowników w momencie premiery sugeruje, że ta strzelanka ma potencjał, by odnieść ogromny sukces, o ile wprowadzone zmiany okażą się skuteczne.

POWIĄZANE: Call Of Duty: Easter Eggs, które mogłeś przegapić w Warzone 2.0

Od awarii, rozłączeń i rezygnacji członków zespołu, programiści mają wiele do zrobienia, z których wszystkie są na szczycie produkcji nowej zawartości najwyższej jakości, aby wzbudzić emocje. Na szczęście sukces całej serii powinien dać fanom nadzieję na lepsze czasy Strefa wojny przyszły.

1/7 Overwatch 2

Twórcy Overwatch 2 szczegółowo opisują nadchodzące zmiany w systemie dobierania graczy

Pod koniec 2022 r. zobaczyłem Overwatch 2 przejąć kontrolę nad swoim poprzednikiem, przechodząc na model free-to-play, który otwiera drużynową strzelankę dla nowych odbiorców. Pomimo pozyskania nowych graczy, zaktualizowana gra spotkała się z krytyką jeszcze przed premierą ze strony istniejącej bazy graczy. Fani byli niezadowoleni z braku obiecanej zawartości PvE i bardzo chętnie wyrażali swoją frustrację z powodu nowego systemu karnetu bojowego.

W porównaniu z innymi grami, które zawierają przepustki bojowe Overwatch 2 gracze czują, że muszą grindować za dużo, za zbyt mało w zamian. Pomimo problemów z mikrotransakcjami, Overwatch zawsze miał potencjał, aby być jednym z niezmiennie wielkich, a słuchając fanów i okazując grze miłość, na jaką zasługuje, Blizzard może sprawić, że rok 2023 będzie niezapomniany.

WIĘCEJ: League Of Legends: aktualizacje i dodatki, na które czekamy w 2023 rokuŹródło : https://gamerant.com/live-service-games-need-big-2023/