GRID i Pinnacle kontynuują relację danych e-sportowych


Rozszerzona współpraca będzie koncentrować się na kontynuacji projektu Seria pucharów szczytowychturniej Counter-Strike: Global Offensive, który został dobrze przyjęty przez społeczność e-sportową i stanowi kolejne zaangażowanie Pinnacle w branżę.

Wkraczamy w piąty rok udanej współpracy e-sportowej

GRID i Pinnacle współpracują w celu uzyskania wysokiej jakości danych dostarczanych przez tę pierwszą, co umożliwiło Pinnacle ugruntowanie swojej pozycji jako jednej z wiodących firm, jeśli chodzi o rynki zakładów sportowych w segmencie e-sportu.

Warto zauważyć, że Pinnacle utrzymuje znaczącą pozycję w Zawody Counter-Strike’aobejmujące wydarzenia, oferując doskonały czas działania rynku, unikalne opcje zakładów i pełne relacje z turniejów praktycznie wszystkich głównych rozgrywek z konkurencyjnego świata gier wideo.

Teraz GRID i Pinnacle rozmawiają o dalszym rozszerzaniu wzajemnej współpracy. Firmy mają nadzieję, że wkrótce zaczną oferować produkty bukmacherskie dla Valorant, kolejnej szybkiej strzelanki FPS opracowanej przez Gry Riot.

GRID i Pinnacle będą kontynuować współpracę, ponieważ ta pierwsza pomaga rozwijać rozwiązania Pinnacle B2B i wykorzystywać nowe rynki i możliwości dla fanów zakładów na e-sporty. Komentując tę ​​współpracę, dyrektor generalny Pinnacle Parys Smith powiedział:

Przez ostatnie cztery lata wspólna wizja zaawansowanych zakładów na e-sport między Pinnacle i GRID umacniała fundament, na którym udało nam się wspólnie zbudować wyjątkową propozycję wartości dla fanów e-sportu.

prezes szczytu Parys Smith

Czas zająć się Valorant i rozszerzyć produkty

Smith skorzystał z okazji, by zobaczyć SIATKA oraz Szczyt kontynuuje współpracę, zauważając, że jej firma była w stanie nieustannie wprowadzać innowacje w zakładach e-sportowych i tworzyć jeszcze bardziej intuicyjne i wyznaczające trendy rozwiązania dla sektora. Z uznaniem wypowiadała się również o serii Pinnacle Cup, uważanej przez firmę za kolejny ważny kamień milowy.

Dyrektor sprzedaży GRID Mikaela Westerlinga był podobnie zadowolony z rozwoju i cieszył się z możliwości zobaczenia, jak GRID i Pinnacle rozpoczynają kolejny rozdział swojej współpracy. Rozszerzone partnerstwo będzie się mocno koncentrować na ulepszaniu i wprowadzaniu innowacji w ofercie VALORANT, która wciąż może dogonić portfolio Counter-Strike.

Upoważnienie Pinnacle do osiągnięcia tego celu będzie kolejnym logicznym krokiem w sojuszu firm, wyjaśnił Westerling.Źródło : https://www.gamblingnews.com/news/grid-and-pinnacle-continue-esports-data-relationship/