Grayhound zostaje całkowicie rozwiązany.

Przegapiłeś to wczoraj, ale Grayhound Gaming wydaje się opuszczać esport i szukać potencjalnych nabywców. Przywołuje to wiele wspomnień z czasów CS powracających do dni DickStacy… RIP człowieku.

Grayhound Gaming opuszcza świat esportu

Zespół udowodnił swoją wyższość nad resztą obszaru Oceanii w Counter-Strike, ale ich szokująca porażka z Lynn Vision na PGL Copenhagen Major Asia RMR w zeszłym tygodniu przypieczętowała ich los. Ze względu na rosnące koszty prowadzenia drużyny, GH wyraźnie nie mógł kontynuować bez ponoszenia poważnych strat w związku z brakiem większej frekwencji i pieniędzy z naklejek. Przed następnym międzynarodowym wydarzeniem, IEM Chgengu, które rozpoczyna się na początku kwietnia, Ex-Grayhound będzie nadal rywalizować na arenie krajowej.

Chociaż zespół się rozwiązał, to powody tej decyzji są nieznane. Jednak grupa obiecała, że będzie nadal wspierać społeczność CS2 w przyszłości. Przyszłość graczy nadal jest niepewna. Niemniej jednak inne zespoły, które starają się poprawić swoje składy, prawdopodobnie zainteresują się nimi ze względu na ich talent i doświadczenie. Wiadomość o ich nadchodzących działaniach jest wyczekiwana z niecierpliwością przez społeczność CS2. To rozwiązanie stanowi ważny punkt zwrotny w historii australijskiego CS2. Chociaż przyszłość dywizji CS2 Grayhound do dzisiaj pozostaje nieznana, dziedzictwo zespołu i jego graczy z pewnością będą służyć jako inspiracja dla przyszłych australijskich graczy esportowych.

Śledź naszą relację z wydarzeń Counter Strike

Zachęcamy do śledzenia wszystkich naszych treści, ponieważ będziemy relacjonować wszystkie wydarzenia, jakie oferuje Counter Strike. Nie zapomnij obstawiać swoich ulubionych zespołów w BetUS Sportsbook & Casino, ponieważ mamy wiele zakładów związanych z CS2 dla Ciebie do wykorzystania!

Źródło : www.betus.com.pa