Gravity Media przenosi e-sport na wyższy poziom na IEM RIO CS:GO Major 2022


Po ich pracy na kilku udanych imprezach e-sportowych, Gravity Media kontynuowała współpracę z ESL FACEIT Group, gdzie przenieśli swoje usługi produkcyjne na wyższy poziom e-sportu w Intel Extreme Masters (IEM) Rio Counter-Strike: Główne mistrzostwa globalnej ofensywy (CS:GO).

W lipcu 2022 roku ogłoszono, że ESL, część ESL FACEIT Group, i Gravity Media nawiązały współpracę w celu świadczenia usług produkcyjnych globalnych wydarzeń e-sportowych ESL w ciągu najbliższych trzech lat.

Następnym przystankiem był zespół Gravity Media, który udał się do Rio de Janeiro w Brazylii, aby uchwycić całą akcję z pierwszego dużego wydarzenia CS:GO w Ameryce Południowej: IEM Rio Major 2022. Wydarzenie składało się z 24 drużyn, które walczyły ze sobą od poniedziałku 31 stycznia Od października do niedzieli 13 listopada na dwóch arenach, Riocentro i Jeunesse Arena, zdobądź część głównej nagrody pieniężnej w wysokości 1 250 000 $ i upragniony tytuł mistrzowski.

W przypadku wydarzenia w Rio łącznie 40 członków ekip Gravity Media z Wielkiej Brytanii i Francji dołączyło do ESL na miejscu i połączyło siły, aby zorganizować kolejne niezwykle popularne wydarzenie e-sportowe.

Obejmując konfigurację w obu miejscach, IEM Fan Fest i studio na żywo, Gravity Media wdrożyła 32 kamery, obiektywy, dwa wysięgniki, dwa Steadicam, sześć systemów EVS, interkomy i audio dla ponad 60 graczy.

Ed Tischler, dyrektor zarządzający Gravity Media na region EMEA, mówi: „IEM Rio Major dostarczyło kolejnej fantastycznej okazji do współpracy z ESL z połączonym zespołem Gravity Media z Wielkiej Brytanii i Francji, który zapewnił kolejne udane wydarzenie e-sportowe. E-sport nadal rozwija się w niesamowitym tempie, a nowe i ekscytujące transmisje wciąż się rozwijają. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej, który odbędzie się na początku 2023 roku”.

Ponieważ cała akcja była transmitowana na Twitchu, międzynarodowi widzowie oglądali ją przez pełne dwa tygodnie, aby w końcu zobaczyć, jak Outsiders odnoszą zwycięstwo i wygrywają IEM Rio Major. Bądź na bieżąco z następnym turniejem e-sportowym w 2023 roku.Źródło : https://www.lbbonline.com/news/gravity-media-takes-it-to-the-next-level-of-esports-at-iem-rio-csgo-major-2022