Granie w gry PC na Xbox staje się o wiele łatwiejsze dzięki aktualizacji GeForce Now


Możesz teraz grać w sporą część swojej biblioteki gier Steam na PC na Xbox, dzięki nowej aktualizacji strumieniowania GeForce Now.MS Xbox Series X


© Dostarczone przez GamesRadar
MS Xbox Series X

Nowa aktualizacja została zauważona przez Toma Warrena z The Verge, który przedstawił proces jej działania w poniższym filmie. Chociaż GeForce Now jest dostępny do strumieniowego przesyłania gier na PC od lat – i za darmo, jeśli nie masz nic przeciwko ograniczeniom czasu i rozdzielczości – było to możliwe tylko na Xbox Series X i innych konsolach dzięki nowej aktualizacji beta, która umożliwia obsługę przeglądarki Edge .

Zobacz więcej

Jest tylko w wersji beta, a poza zwykłym niewielkim opóźnieniem wejściowym związanym z przesyłaniem strumieniowym gier w chmurze wciąż jest trochę dziwnych kontroli – podczas gdy synchronizuje się z biblioteką Steam, aby zobaczyć, co posiadasz, i przenieść swoje postępy za pośrednictwem Steam Cloud, GeForce Teraz odtwarza wszystkie swoje gry ze zdalnych serwerów, a nie z lokalnego pulpitu. Jak pokazuje Warren, wrażenia z gry w tej chwili nie są idealne dla strzelanki takiej jak Counter-Strike: GO, ale może działać dobrze w przypadku wolniejszego tempa.

Nawet jeśli nadal jest w wersji beta i nie jest bez problemów, oznacza to, że w końcu możesz grać w sporą liczbę gier przeznaczonych wyłącznie na komputery PC na Xboksie bez korzystania z niewygodnych zdalnych kanałów sieciowych. Tymczasem, jeśli chcesz iść w przeciwnym kierunku i grać w gry tylko na Xbox na PC, możesz korzystać z gier w chmurze w przeglądarce za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate. Naprawdę, nigdy nie było lepszego czasu na granie rzeczy na innych rzeczach, które normalnie nie grałyby rzeczy.

Microsoft planuje przenieś Xbox Cloud Gaming na konsole Xbox w te święta.

Kontynuuj czytanie

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=0AF602FAB79348A1BE6F64F9D30E6613&url=https%3A%2F%2Fwww.msn.com%2Fen-us%2Fentertainment%2Fgaming%2Fplaying-pc-games-on-xbox-gets-way-easier-with-geforce-now-update%2Far-AAPWvza&c=14241166512929978776&mkt=fr-fr