Grand Theft Tesla? Simowie Tesli? Elon Musk wspiera przenoszenie obrazów otoczenia Tesli do gier wideo – Tesla (NASDAQ:TSLA)


Najbogatszy człowiek na świecie jest fanem gier wideo, a kiedy nie jest zajęty prowadzeniem dwóch firm i śledzeniem postępów kilku innych, gra w swoją ulubioną grę. Niedawny wątek na Twitterze pokazuje Tesla Inc TSLA CEO Elona Muska dostrzega podobieństwa między Teslą a grami wideo.

Co się stało: Musk jest fanem gier wideo, a „Elden Ring” jest tematem licznych tweetów na częstych plakatach w mediach społecznościowych.

Plakat informacyjny o pojazdach elektrycznych Cały katalog Mars wysłano na Twitterze, że symulacja może być przydatna do testowania i tworzenia „podstawowych danych prawdy”.

„Więc Tesla zbudowała system, który może pobierać oznaczone dane z klipu i przekształcać je w symulację w ciągu 5 minut” – napisał na Twitterze Whole Mars.

Konto na Twitterze oznaczyło Muska i powiedziało, że Tesla „powinien zbudować grę typu Grand Theft Auto” przy użyciu symulowanych rekonstrukcji scen ze świata rzeczywistego.

Musk odpowiedział, że tweet z Whole Mars pomaga pokazać, dlaczego myśli, że jesteśmy w symulacji.

Cały Mars ponownie włączył się do pomysłu na grę wideo.

„Byłoby interesujące budować mapy gier wideo przy użyciu tej technologii. Graj w swoim rzeczywistym sąsiedztwie, tak jak ostatnio widziała to flota Tesli.

Wydawało się, że Muskowi spodobał się proponowany pomysł na grę wideo wykorzystującą technologię Tesli.

„Byłoby fajnie stworzyć grę przy użyciu Tesli Sim, która jest dosłownie twoim miastem i okolicą, aż do śladów poślizgu na drodze, a następnie wstrzykuje elementy fantasy/sci-fi” – powiedział Musk.

Whole Mars podzielił się pomysłem nazwy gry z „Grand Theft Tesla”, wersją popularnej serii gier wideo „Grand Theft Auto” z Interaktywne oprogramowanie Take-Two DWA.

Powiązany link: 6 książek, które Elon Musk czytał i dlaczego woli gry wideo od książek

Dlaczego to ważne: W wieku 12 lat Musk sprzedał za 500 dolarów stworzoną przez siebie firmę produkującą gry wideo Blastar.

Musk w poprzednim wywiadzie wymienił „Deus Ex”, „Fallout” i „Bioshock” jako swoje ulubione gry wideo. W 2022 roku Musk znalazł czas, by zagrać i pochwalić „Elden Ring”, grę Bandai Namco.

Jeden użytkownik włączył się do najnowszego tweeta Muska o grach wideo, wyświetlając stary tweet z 2019 roku.

„Jeśli życie jest grą wideo, grafika jest świetna, ale fabuła jest zagmatwana, a samouczek jest zbyt długi” Musk tweetował w 2019 roku.

Oprócz grania w gry wideo, Musk wspierał także dodawanie większej liczby funkcji gier wideo do pojazdów Tesli, a Tesla Arcade wkrótce otrzyma aktualizację, aby uwzględnić Parowy integracja, aby gry takie jak „Elden Ring” można było odtwarzać w pojazdach elektrycznych.

Dodanie Steam może zwiększyć grywalne gry w pojazdach Tesli dzięki dostępności gier takich jak „Counter-Strike: Global Offensive”, „Dota 2”, „Apex Legends” i „PUBG: Battlegrounds”. Integracja biblioteki gier Steam może dodać kolejny powód, dla którego konsumenci kupują pojazd Tesli zamiast jednego od rywala.

Podczas gdy Tesla może mieć pełne ręce roboty, z pojazdami elektrycznymi, energią słoneczną, magazynowaniem energii i wkrótce robotami humanoidalnymi, gry wideo zawierające jej mapy i technologię mogą być przyszłym rozwojem.

Zdjęcie: dzięki uprzejmości K2NK i Steve’a Jurvetsona

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=633c6697f5bb454fb1c4930661efb62c&url=https%3A%2F%2Fwww.benzinga.com%2Fgeneral%2Fgaming%2F22%2F10%2F29128502%2Fgrand-theft-tesla-tesla-sims-elon-musk-supports-video-game-idea-proposed-using-tesla-technology&c=12722469086878565808&mkt=fr-fr