Grałeś… Counter-Strike: Global Offensive?


W porównaniu z wieloma najnowszymi ofertami FPS, Counter-Strike: Global Offensive to skamielina. To taka uproszczona gra, prawda? Trochę nijakie i archaiczne, pozbawione tego koloru i popu, które posiadają tacy jak Apex Legends i Valorant. Ale przedstawianie jej jako nudnej i podstawowej jest szkodą dla gry, ponieważ jest bardziej wyrafinowana niż w zasadzie którykolwiek z jej konkurentów.


Patrząc teraz wstecz, CS:GO to FPS, który uważałem za pewnik. Grałem to półpoważnie, rozgrzewając swój cel, jak jakiś niedoszły zawodowiec, próbujący wspiąć się po szczeblach kariery. Oglądałem filmy o tym, jak rzucać granaty pod pewnymi kątami, aby zablokować wrogowi pole widzenia z bardzo określonych punktów. Za każdym razem, gdy odbywały się turnieje e-sportowe, dostrajałem się i wspierałem moje ulubione drużyny lub absorbowałem niektóre z zastosowanych przez nich taktyk. byłem w pełni na pokładzie i całkowicie skupiony na poprawie w tej prostej strzelance z poważną głębią.

Ani razu nie zakwestionowałem map gry, jej broni lub rytmu. Dostarczane na wszystkich frontach! Nawet jeśli był to dość bezlitosny czas, nagradzało to właściwe ustawienie i wszystkie te godziny, które spędziłem na doskonaleniu celu. I chociaż nie mam ochoty cofnąć czasu i dać kolejce rywalizacji kolejnego wiru, nie mogę wymyślić innego FPS, w który grałem, ponieważ jest to tak bliskie puryzmowi shootybang.

Źródło : https://www.rockpapershotgun.com/have-you-played-counter-strike-global-offensive-1