Gracze w Counter-Strike 2 odkrywają, że celowanie w CS:GO było zepsute przez cały czas

Counter-Strike 2: nowość, która zmieni wszystko!

Counter-Strike 2 jako prawdziwe dziedzictwo Global Offensive

Jako bezpośrednia kontynuacja Counter-Strike: Global Offensive, Counter-Strike 2 został odkryty jako najnowsza odsłona popularnej gry Valve, która znajduje się obecnie w fazie beta testów od 22 marca. Po ostatniej dużej aktualizacji 31 sierpnia, jeszcze więcej graczy miało szansę zapoznać się z grą i zobaczyć jej różne nowe funkcje.

Nowe odkrycia graczy

Ta ekscytująca okazja do poznania bliżej Counter-Strike 2 skłoniła wielu fanów do analizowania gry i porównywania różnic między CS:GO a CS2, zarówno tych lepszych, jak i gorszych.

Zaskakujące różnice w celowaniu i strzelaniu

Jeden użytkownik Reddit postanowił podzielić się swoimi odkryciami na temat różnic w celowaniu i strzelaniu między CSGO a Counter-Strike 2. Wideo, które umieścił, pokazało, że sposób, w jaki gracze celują i strzelają z broni, jest zupełnie inny w CS2.

Poprzez humorystyczne użycie programu MS Paint do wyjaśnienia, jak powinno działać sterowanie myszą, autor wideo porównał „opóźnieniową reakcję na podstawie klatek” w CSGO z „surową reakcją” w CS2, korzystając z materiału z rozgrywki z obu gier.

Mechanika celowania w CSGO uwidacznia opóźnienia wynikłe z systemu opartego na klatkach, co skutkuje nietrafionym strzałem przez twórcę wideo. Natomiast w przypadku CS2 strzelanie jest bardziej płynne i pozwala graczowi na trafienie niemal natychmiastowe. To zaskoczenie spowodowało liczne pochwały dla Valve i ich sequela.

Rewolucja w świecie strzelanek

„Właściwie to celowanie w CSGO było źle przez te wszystkie lata i przyzwyczailiśmy się do tego”, stwierdził jeden z użytkowników Reddit. „To wielkie zwycięstwo dla CS2. Inne gry, które korzystają z podobnego systemu, to Reflex Arena, Diabolical i Overwatch” – dodał inny.

Jednak nie wszyscy byli równie przekonani o rewolucyjnym znaczeniu tych różnic: „Wszystkie gry są inne, CS2 będzie się różnić od wszystkich innych gier” – zauważył inny użytkownik.

Wpływ legendy CS – s1mple

Nawet legenda Counter-Strike – s1mple – doświadczał gry i ujawnił najlepsze ustawienia, których używa w wersji beta Counter-Strike 2. Jego eksperymenty wywołały jeszcze większe zainteresowanie grą.

Źródło : www.bing.com