Gracze w Counter-Strike 2 odkrywają, że celowanie w CS:GO było cały czas uszkodzone

Counter-Strike 2: nowe informacje o zmienionej mechanice celowania

Counter-Strike 2: kolejna aktualizacja beta

Counter-Strike 2 to bezpośrednia kontynuacja popularnej gry Counter-Strike: Global Offensive. Od marca, od kiedy rozpoczęto testy beta, gra otrzymała już kilka aktualizacji. Najnowsza z nich przyniosła możliwość zagrania wielu nowym fanom, którzy mogli zapoznać się z różnymi funkcjonalnościami.

Niezadowolenie graczy

Wraz z postępami w rozwoju Counter-Strike 2, gracze zaczęli porównywać nową grę z CS:GO i zauważyli poważne różnice w mechanice celowania i strzelania.

Pewien użytkownik platformy Reddit zamieścił wpis na temat tych różnic i dołączył do niego porównanie wizualne z użyciem fragmentów rozgrywki. W filmie można było zobaczyć, że w CS2 strzelanie jest bardziej dynamiczne i reaguje w czasie rzeczywistym, podczas gdy w CSGO przytrzymanie spustu wiąże się z opóźnieniem.

Większość graczy była zdumiona różnicami między obiema grami i wyraziła uznanie dla Valve za wprowadzenie tych zmian. Niektórzy zwrócili uwagę, że celowanie w CS:GO było nieprecyzyjne przez lata i wszyscy się do tego przyzwyczaili. Inni porównali CS2 do innych gier, które mają podobne rozwiązanie mechaniczne.

Jednak nie wszyscy gracze są przekonani i uważają, że CS2 będzie się różnić od innych gier. Przyszłość tego tytułu wciąż budzi emocje wśród fanów.

S1mple dzieli się swoimi ustawieniami

Legenda CS, s1mple, również zainteresowała się Counter-Strike 2 i eksperymentuje z grą. Podzielił się nawet swoimi najlepszymi ustawieniami wersji beta.

Źródło : www.bing.com