Gracz GO Dekady


Profesjonalny gracz Counter-Strike: Global Offensive Oleksander „s1mple” od dawna uważany jest za najlepszego gracza w historii CS:GO, a teraz może oficjalnie ubiegać się o ten tytuł. Choć on i Natus Vincere zostali wyeliminowani przez FURIA Esports w ćwierćfinale IEM Rio 2022, ukraiński AWPer otrzymał tytuł Gracza Dekady przez ESL.

Nagroda przypadła dwóm finalistom, drugim jest Astralis AWPer Nicolai „dev1ce”. Chociaż dla każdego gracza można było przedstawić mocne argumenty, s1mple ostatecznie odszedł z nagrodą.

Gospodarz ESL Eefje „Sjokz” wręczył mu nagrodę i poprosił o refleksję na temat ostatnich dziesięciu lat. Wyraził swoją miłość do gry, a także chęć pomocy w jej rozwoju. S1mple stwierdził:

„Gra zmieniła moje życie i po prostu chcę grać, grać, grać”.


s1mple o nazwie CS:GO Player of the Decade

Trwający turniej Intel Extreme Masters 2022 w Rio de Janeiro w Brazylii to pierwsze duże mistrzostwa od dziesiątej rocznicy istnienia Counter-Strike: Global Offensive.

Konkurencyjna strzelanka FPS jest siłą na scenie e-sportowej od czasu premiery w sierpniu 2012 roku i ma swój udział w legendarnych momentach, drużynach i graczach.

ESL stworzyło nagrodę dla Gracza Dekady, przyznając graczowi, który wywarł największy wpływ na scenę CS:GO w ciągu jej dziesięciu lat życia. Chociaż było więcej niż garstka potencjalnie zasłużonych graczy, długoletni członek NAVI s1mple odszedł z nagrodą.

Pochodzący z Ukrainy, grał na profesjonalnej scenie CS:GO od 2013 roku. W swojej dziewięcioletniej karierze zawodowej zdobył rekordową liczbę 21 nagród HLTV MVP, zdobywając tytuł Gracza Roku w 2019 i 2021 roku, a także biegacza -up w 2018 i 2020 roku. On i Natus Vincere wygrali również PGL Major 2021 w Stolkholm w Szwecji.

Odbierając nagrodę na scenie w Rio, zastanawiał się nad swoją dziesięcioletnią historią w grze, zaczynając od zakazu oszukiwania w wieku 14 lub 15 lat. Chociaż istnieje wiele sprzecznych doniesień na temat tego, w jaki sposób oszukiwał i czy oszukiwał w CS:GO lub Counter-Strike 1.6, s1mple twierdził, że nie było go w CS:GO.

Podczas wywiadu ze Sjokzem twierdził, że CS:GO zmieniło jego życie i wyraził ciągłe zainteresowanie grą. Przytoczył także bazę fanów i jej wzrost jako powody ogromnej radości i podekscytowania. Legendarny gracz stwierdził:

„Kiedy widzę więcej fanów i różnych fanów, jestem bardziej podekscytowany. Dlatego gram”.

Poproszony o przekazanie fanom ostatnich słów przed opuszczeniem sceny, podziękował im wszystkim i wyraził swoją miłość do nich.

„Kocham was chłopaki. Dziękuję.”

Chociaż s1mple i NAVI przegrali w ćwierćfinale, nie pozostanie z pustymi rękami, zabierając do domu trofeum i tytuł dla Gracza Dekady.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Edytowane przez Sijo Samuel Paul


Źródło : https://www.sportskeeda.com/esports/news-s1mple-named-cs-go-player-decade