GODSENT powraca do Counter-Strike z byłymi graczami NiP


GODSENT, franczyza e-sportowa znana ze swoich konkurencyjnych drużyn w różnych tytułach, ogłosiła powrót na scenę Counter-Strike: Global Offensive z nowym składem, w skład którego wchodzi kilku byłych graczy z Ninjas in Pyjamas.

Franczyza ogłosiła utworzenie nowego składu CS: GO na swojej stronie na Twitterze z grafiką przedstawiającą wszystkich graczy odwróconych plecami w markowych ubraniach z ich imionami. W ogłoszeniu przedstawiono różne role, które każdy gracz będzie pełnić w nadchodzącym sezonie.

Nowy skład będzie zawierał podpisanie kontraktu z Erikiem „ztr” Gustafssonem, wypożyczonym z zespołu akademii Ninjas in Pyjamas, a także AWPers William „draken” Sundin i Joel „joel” Holmlund oraz strzeleccy Alfred „RuStY” Karlsson i Nicolas „ Plopski” Gonzales Zamora. Zespół poprowadzi doświadczony trener, Maikil „Golden” Selim, który był byłym liderem Fnatic.

Trzej gracze, ztr, draken i Plopski, grali wcześniej w NiP. Plopski został powołany przez NiP we wrześniu 2022 r., Reprezentując drużynę przez ponad trzy lata, aby zrobić miejsce Aleksibowi, podczas gdy ztr był częścią Młodych Ninja od grudnia 2021 r. Draken grał dla NiP w latach 2017-2018 i powrócił na krótko w 2019 jako zastępstwo.

Z drugiej strony Joel grał pod szyldem Monte w 2022 roku i pomagał franczyzie w kwalifikacjach do Europe Regional Major Ranking (RMR) na IEM Rio Major, podczas gdy RuStY grał głównie w drużynach CS:GO drugiego poziomu w Szwecji jak pasje i Czerwona Rezerwa. Golden, ostatnio widziany jako grający dla Savage w 2022 roku, który wcześniej reprezentował NiP w 2019 roku i uczestniczył w StarLadder Berlin Major z franczyzą, przeszedł teraz na rolę trenera.

Oznacza to powrót GODSENT na scenę CS:GO po prawie rocznej przerwie. Franczyza była z dala od CS: GO od czerwca 2022 r., kiedy sprzedali brazylijskie trio byłego lidera w grze Epitacio „TACO” de Melo, Eduardo „dumau” Wolkmer i Bruno „latto” Rebelatto, a także trzech pracowników członków do 00 Nation. Wydali także Henrique „HEN1” Teles i sprzedali Joao „felps” Vasconcellos firmie Fluxo w sierpniu, skutecznie zatrzymując serię CS: GO.

Powrót zespołu do Counter-Strike obejmuje teraz całkowicie szwedzki skład, co oznacza pierwszy całkowicie szwedzki skład franczyzy od 2018 roku. Drużyna rozpocznie swoją podróż w 2023 roku, biorąc udział w mniejszych turniejach CS:GO i wspinając się po kwalifikacjach do większych przez kwalifikacje, ponieważ GODSENT nie ma obecnie miejsca w ESL Pro League ani BLAST Premier.

To ekscytujące wydarzenie dla fanów serii, a także całej sceny CS:GO, ponieważ nowy skład jest wypełniony doświadczonymi i utalentowanymi graczami, którzy wcześniej sprawdzili się na scenie rywalizacji. Zespół będzie prowadzony przez doświadczonego lidera w grze, ztr, a wspierany przez trenera z bogatym doświadczeniem w grze, Golden. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć nowy skład w akcji i są optymistami, że GODSENT może ponownie stać się głównym graczem na scenie CS: GO.
Więcej wiadomości e-sportowychŹródło : https://esportbet.com/godsent-returns-to-csgo-with-former-nip-players/