GODSENT może powrócić do CS:GO ze świetnym składem — Fragster.com


Szwedzka organizacja e-sportowa GODSENT podobno powraca na scenę rywalizacji Counter-Strike: Global Offensive.

Odkąd Emil „HeatoN” Christensen został niedawno głównym udziałowcem i prezesem GODSENT, nie można wykluczyć, że w nowym składzie drużyny pojawią się szwedzcy zawodnicy.

Mówi się też, że organizacja mogłaby postawić na kilku europejskich weteranów.

Plotki głoszą, że skład Bad New Eagles to nowy GODSENT

Według raportu opublikowanego przez portugalski portal Fraglider, GODSENT ma wkrótce ogłosić skład kosowskiego CS:GO Bad New Eagles.

Przypomnijmy, że ta organizacja, bez uznania i sponsorów, uczestniczyła w dwóch Majorach w 2022 roku.

Jeśli podpis zostanie sfinalizowany, Sener „SENER1” Mahmuti, Genc „gxx-” Kolgeci, Flatron „juanflatroo” Halimi, Dionis „sinnopsyy” Budeci i Rigon „rigoN” Gashi zagrają pod szyldem GODSENT. Ten skład opuścił Team BLINK, aby utworzyć Bad New Eagles w lutym 2022 roku.

O Bad New Eagles

Wbrew wszelkim przeciwnościom chłopaki z BNE zakwalifikowali się do dwóch Majorów w sezonie 2022. Choć nie osiągnęli imponujących wyników, w obu konkurencjach dotarli aż do etapu Legends.

Podczas PGL Antwerp Major, który odbył się w maju ubiegłego roku, chłopcy z BNE pokonali Eternal Fire, Imperial Esports i MIBR, aby zakwalifikować się do następnego etapu.

Podczas IEM Rio Major udało im się przejść przez etap Challenger z rekordem 3-0 po pokonaniu 00 Nation, BIG i Team GamerLegion. Ponadto wyeliminowali ówczesnego mistrza Majora, FaZe Clan.

Bad New Eagles są obecnie zarządzane przez prezentera i ankietera Jamesa Banksa, jednego z najbardziej znanych gospodarzy na profesjonalnej scenie CS:GO. Ale teraz są bez trenera, ponieważ Klesti „stikle-” Kola opuścił zespół w grudniu.

Raporty zauważają, że dwukrotny mistrz major, Devilwalk, trenował zespół po tym, jak stikle opuścił projekt.

O GODSENT

GODSENT był nieobecny na konkurencyjnej scenie CS:GO od czerwca 2022 r., kiedy sprzedał graczy Epitácio „TACO” de Melo, Bruno „latto” Rebelatto i Eduardo „dumau” Wolkmer, trenera Olavo „cky” Napoleão, a także techniczne personel i kierownictwo firmy 00 Nation. Ponadto organizacja sprzedała Fluxo João „felpsa” Vasconcellosa w sierpniu oraz Bruno „b4rtiN” Câmarę zespołowi 00 Nation VALORANT.

GODSENT to dobrze znana nazwa na konkurencyjnej scenie CS:GO. Po powstaniu w 2016 roku pod jego szyldem przez kilka sezonów grali kultowi gracze, tacy jak KRIMZ, JW, flusha, Lekr0, dennis i Brollan.

Ostatnią próbą GODSENT w CS:GO był brazylijski skład prowadzony przez TACO, który zakwalifikował się do PGL Stockholm Major w 2021 roku.

Nagłówek: GODSENT | Świergot

Źródło : https://www.fragster.com/godsent-returns-to-csgo-with-a-great-lineup/