Globalna ofensywa bije rekord liczby jednoczesnych graczy wszechczasów


Counter Strike globalna ofensywa trafiła na pierwsze strony gazet, pobijając rekord wszechczasów w liczbie jednoczesnych graczy. Counter Strike globalna ofensywa pokazała swój nieustający urok i nieprzerwaną dominację w branży gier z ponad 1,4 milionami graczy online w tym samym czasie.


Napędzany silnikiem Source CS:GO, która zadebiutowała w 2012 roku, stała się wzorcem gatunku FPS, przyciągając graczy szybką akcją, głębią taktyczną i konkurencyjnym trybem wieloosobowym. Na przestrzeni lat gra doczekała się wielu aktualizacji i ulepszeń, w tym zmian w balansie broni, projekcie mapy i systemie dobierania graczy. Chociaż te ulepszenia sprawiły, że gra była ekscytująca i przyjemna zarówno dla nowych, jak i powracających graczy, były one niewystarczające, aby zaspokoić ostateczne pragnienie graczy, jakim jest „Source 2” lub „CS 2”, a Valve nie odpowiedziało jeszcze na to, co fani naprawdę chcieć.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANY: Valve ujawnia najczęściej grane gry lutego na platformie Steam

Poprzedni rekord gry padł w lutym 2023 r., kiedy jednocześnie grało w nią ponad milion osób. Co więcej, ostatnie doniesienia o „Source 2” przyczyniły się do obecnego wzrostu liczby jednoczesnych graczy. Niesamowita wiadomość została opublikowana z oficjalnego konta na Twitterze CS:GOa sekcja komentarzy tweeta została zalana komentarzami „Źródło 2” i „CS 2”.

Według niektórych przecieków dotyczących Source 2, CS:GO jest aktualizowany do nowego silnika gry, który obiecuje lepszą grafikę, lepszą wydajność i ulepszoną rozgrywkę. Poprzednia wersja gry, CS: Źródło, był również oparty na oryginalnym silniku Source. Jeśli plotki są prawdziwe, CS:GO gracze mogą spodziewać się znacznego ulepszenia grafiki i rozgrywki, dzięki czemu gra będzie bardziej wciągająca i przyjemna. Valve oficjalnie nie potwierdziło tych plotek, ale niedawny wzrost liczby graczy może podsycić spekulacje na temat nadchodzącej aktualizacji.

CS:GO to popularna gra wśród rywalizujących graczy, z dedykowaną sceną e-sportową, która w ostatnich latach zyskała duże zainteresowanie. Popularność gry doprowadziła do powstania różnych lig i turniejów, w których gracze rywalizują o nagrody pieniężne i prestiż. Counter Strike globalna ofensywaNiedawny sukces gry został również przypisany jej dostępności, ponieważ gra jest dostępna na wielu platformach, w tym na PC, Mac, Xbox i PlayStation. Wieloplatformowe możliwości gry ułatwiły również graczom łączenie się i grę ze znajomymi, niezależnie od używanego urządzenia

Counter Strike globalna ofensywa jest dostępna na PC i starsze platformy.

WIĘCEJ: Counter-Strike Global Offensive: wszystkie mapy w aktywnej puli, rankingoweŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640e7c9e70354bcb897d997181e8868f&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fcsgo-concurrent-player-count-record%2F&c=5317389385904414338&mkt=fr-fr