Global Offensive bije wyjątkowy rekord


Mimo upływu lat FPS Counter-Strike: Global Offensive nadal przyciąga ludzi i bije rekordy. Dowód jest ostatnio.

Counter Strike globalna ofensywa który znamy również jako CS: GO pochodzi z 2012 roku, 11 lat temu. Jednak mimo upływu lat i upływu czasu tytuł studia Valve we współpracy z firmą Hidden Path Entertainment nadal cieszy się powodzeniem. To bardzo proste, FPS właśnie pobił swój stary rekord pod względem jednoczesnych połączeń. To właśnie na Twitterze sagi możemy poznać nowiny.

Counter-Strike: GO i absolutny rekord

Dziękujemy naszym 1,4 milionom obserwujących na Twitterze za hosting i grę CS:GO równocześnie dzisiaj.

Dla tych, którzy lubią liczby, wiedzcie, że SteamDB może podać nam jeszcze dokładniejsze informacje na ten temat. Konkretnie, 1 420 183 graczy przyczyniło się wczoraj do nowego rekordu, a gra ledwo spadła poniżej symbolicznego pół miliona jednoczesnych użytkowników przez cały tydzień.

Najlepsze na przyszłość?

Przed tym nowym rekordem, były Counter Strike globalna ofensywa wyniosła 1 308 963 graczy. Wreszcie, jeśli na razie Valve milczy na ten temat, może się zdarzyć, że nowy CS jest w drodze. Rzeczywiście, zaciekawieni użytkownicy zauważyli, że ostatnia aktualizacja NVIDIA wspomniała o kilku nieznanych plikach wykonawczych i optymalizacjach dla tytułów, które nie zostały jeszcze ogłoszone, w tym słynnej CS GO 2 (csgos2.exe). Coś, co sprawi, że będziesz się zastanawiać.Źródło : https://www.gamingdeputy.com/global-offensive-breaks-an-exceptional-record/