GG.BET zostaje międzynarodowym partnerem zespołu Vitality


GG.BETwiodąca platforma zakładów e-sportowych, została oficjalnym sponsorem Żywotność zespołufrancuski z najwyższej półki Counter Strike globalna ofensywa zespół. Nowe partnerstwo między firmami ustanawia GG.BET liderem zespołu Międzynarodowy partner bukmacherski dla drużyny CS:GO.

W rezultacie obie organizacje będą wspólnie pracować nad podniesieniem swojego globalnego profilu. Dyrektor ds. witalności zespołu Nicolas Maurer z zadowoleniem przyjął możliwość dołączenia do rodziny partnerów GG.BET:

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z GG.BET. To nasza pierwsza międzynarodowa współpraca z firmą bukmacherską i niezwykle ważne było dla nas, aby nasz partner uczynił rozwój e-sportu swoim najwyższym priorytetem i rozumiał naszą społeczność i jej potrzeby.

Dyrektor ds. witalności zespołu Nicolas Maurer

Fani Vitality będą mogli skorzystać z unikalnych aktywacji, doświadczeń społecznościowych i treści nowej generacji, które wzmocnią więź między kibicami zespołu a organizacją. Marka i oznakowanie GG.BET pojawią się na kanałach społecznościowych Team Vitality oraz na koszulkach graczy, gdy będą uzupełniać wydarzenia na żywo w pozostałych sezonach 2022 i 2023.

Wspólne tworzenie możliwości zaangażowania fanów

Obecny skład zespołu, w skład którego wchodzą Mathieu „ZywOo” Herbaut, Dan „apEX” Madesclaire, Lotan „Spinx” Giladi, Peter „dupreeh” Rasmussen, Emil „magisk” Reif i trener Danny „zonic” Sørensen, pomoże w promowaniu GG Nazwa .BET i marka wraz z odpowiednimi fanami. Team Vitality to element serii BLAST Premier, w tym Fall Groups, które odbywają się w tym miesiącu, oferując fanom więcej wysokiej jakości akcji CS: GO i GG.BET, dalszą ekspozycję z fanami CS: GO.

GG.BET ma długą i ugruntowaną historię wspierania globalnych e-sportów i sponsorowania wiodących wydarzeń, w tym turniejów PGL i ESL. Ogólnie rzecz biorąc, GG.BET współpracował z ponad 100 streamerami e-sportowymi i twórcami treści, a firma ma silne powiązania ze społecznością CS: GO ogólnie, współpracując z innymi znanymi nazwiskami, w tym Natus Vincere lub Na’Vi, jak są one znane dla fanów.

Dyrektor generalny GG.BET, Dmitry Voshkarin, z zadowoleniem przyjął możliwość współpracy z Team Vitality, światowej klasy organizacją e-sportową własnymi słowami. Partnerstwo jest logiczną kontynuacją wysiłków GG.BET zmierzających do ekspansji na nowe rynki i stałego wsparcia rozwoju konkurencyjnych gier wideo.Źródło : https://www.gamblingnews.com/news/gg-bet-becomes-team-vitality-international-betting-partner/