GG.BET wprowadza Jamesa Banksa jako oficjalnego ambasadora marki


GG.BET podpisała nowego ambasadora marki, dodając James Banks jako jej najnowszy przedstawiciel. Banks jest wybitnym gospodarzem e-sportu, który obsadził szereg ESL Pro League, BLAST Premier, Intel Extreme Masters, StarLadder i wiele innych. Obecnie jest kierownikiem zespołu dla Orły złych wiadomościprofesjonalny zespół z Kosowa Counter-Strike: Global Offensive.

James Banks, znana twarz fanów i GG.BET

Banki będą częścią ekskluzywnych programów wprowadzonych przez GG.BET i skupiających się na turniejach CS:GO. Wykorzysta swoje podobieństwo, obrazy i doświadczenie, aby wnieść wartość dodaną dla użytkowników GG.BET i fani e-sportu w ogólny.

GG.BET okrzyknęło Banksa „niezwykłym komentatorem”. Nowy ambasador będzie produkować unikalne treści wideo CS:GO, tworzyć zorganizowane transmisje online i uczestniczyć w inicjatywach firmy w mediach społecznościowych. Będzie dalej wchodzić w interakcje z fanami i widzami, koordynować ekskluzywne działania subskrybentów i nie tylko. Prezes GG.BET Dmitrij Woszkarin z zadowoleniem przyjął dodanie banków:

James Banks jest wielkim fanem CS:GO. Sam nawet grał zawodowo. Wszyscy jesteśmy przygotowani i gotowi wesprzeć jego wysiłki, aby pomóc branży i z radością witamy go w dużej rodzinie ambasadorów marki GG.BET.

Prezes GG.BET Dmitrij Woszkarin

Banki będą współpracować z resztą Ambasadorowie GG.BET i pozostali partnerzy. Osobowość e-sportu podzieliła się również swoim podekscytowaniem dołączeniem do jednego z najbardziej znanych bukmacherów e-sportowych i powiedział:

W ciągu ostatniego roku miałem okazję tworzyć treści do GG.BET na jednych z największych wydarzeń e-sportowych na całym świecie.

GG.BET nowy ambasador marki James Banks

GG.BET nadal buduje silną obecność e-sportową

Dodał, że teraz wiele dla niego znaczy możliwość stałej współpracy z GG.BET i podziękował za możliwość bycia oficjalnym ambasadorem marki i pracy z wybitnymi zespołami, takimi jak Na’Vi oraz Żywotność zespołu którzy są również częścią rosnącej rodziny szanowanych partnerów GG.BET.

Firma niedawno dodała kolejnych ambasadorów, w tym Torte de Lini i Andrew „Jenkinsa” Jenkinsa. GG.BET został zbudowany wyłącznie na idei zaangażowania się w społeczność e-sportową, szybko promując bukmachera na najwyższe szczeble przestrzeni zakładów e-sportowych.Źródło : https://www.gamblingnews.com/news/gg-bet-brings-james-banks-as-official-brand-ambassador/