GG.Bet ogłasza gospodarza CS:GO Jamesa Banksa ambasadorem


GG.BET ogłosił dodanie gospodarza turnieju Counter-Strike: Global Offensive, Jamesa Banka, jako najnowszego ambasadora marki.

Firma zajmująca się zakładami e-sportowymi online zabrała się na swoją stronę na Twitterze, aby ogłosić dodanie brytyjskiego komentatora do swojej długiej listy ambasadorów.

„Witamy w GG.BET, ambasadorze @BanKsEsports!” przeczytał tweet z ogłoszeniem.

„Razem będziemy tworzyć relacje na żywo z największych aren na świecie. Od teraz zobaczysz więcej banków w naszych treściach i bardziej ekskluzywne treści e-sportowe w mediach społecznościowych Jamesa.

Bang-Bang-Banks!”

Dzięki partnerstwu Banks ma udostępniać ekskluzywne materiały wideo z międzynarodowych wydarzeń CS:GO, które odbędą się w okresie obowiązywania umowy, począwszy od Intel Extreme Masters Rio Major. Treść będzie obejmować między innymi transmisje wideo na żywo, skróty i podsumowania gier lub ostatnich wydarzeń.

Wśród rodzajów treści, które mają zostać stworzone, są ekskluzywne działania hostowane przez GG.BET i skierowane do ich subskrybentów. 23-latek będzie miał również za zadanie współpracować z innymi ambasadorami marki bukmacherskiej, aby pracować nad wspólnymi projektami i tworzyć materiały promocyjne.

W poście na Twitterze akceptującym ofertę zostania ambasadorem marki, Banks potwierdził swoim fanom, że oficjalnie dołączył do marki jako ambasador marki.

„To oficjalne, dołączyłem do @ggbet_en, aby zwiększyć ich płomienną pasję i zaangażowanie w e-sport!” Banki napisały.

„Przyjąłem zaproszenie, aby zostać ambasadorem GG.BET z dumą, aby tworzyć treści i dzielić się swoimi przemyśleniami, przewidywaniami i nie tylko wraz z NAVI i Vitality!”

Banks nie jest nowym głosem na scenie CS:GO, ponieważ od 2017 roku transmituje różne wydarzenia Counter-Strike. Oprócz organizacji kilku turniejów poziomu 1, takich jak BLAST Premier: Global Final 2020, pełnił również funkcję ankieter podczas różnych wydarzeń organizowanych przez BLAST, PGL i ESL.

Obecnie pracuje w IEM Rio Major jako reporter poboczny i kierownik zespołu dla profesjonalnego zespołu CS:GO w Kosowie, The Bad News Eagles. Jego pierwsze filmy z Rio w trakcie turnieju zostaną opublikowane we współpracy z GG.BET jako ich ambasadorem.

Dyrektor generalny GG.BET, Dmitry Voshkarin, skomentował dołączenie banków do rodziny ambasadorów marki.

„James Banks jest wielkim fanem CS:GO” – powiedział Voshkarin.

„On nawet sam grał zawodowo. Banki mają duży wpływ na społeczność CS:GO i nadal przyczyniają się do jej ciągłego rozwoju.

„Wszyscy jesteśmy przygotowani i gotowi wspierać jego wysiłki na rzecz pomocy branży i z radością witamy go w dużej rodzinie ambasadorów marki GG.BET”.

GG.BET w ostatnim czasie zabezpieczył usługi wielu ambasadorów, aby jeszcze bardziej poszerzyć swój zasięg. W sierpniu marka podzieliła się wiadomością o partnerstwie z komentatorem Dota 2 Andrew Jenkinsem. W październiku ogłoszono również współpracę z Michaelem Yossefem „Torte de Lini” Cohen-Palaciosem, autorem przewodników Dota 2 Heroes Guides.

Zakłady sportowe są również znane jako stały partner wydarzeń CS:GO w społeczności e-sportowej. Umowa partnerska została wynegocjowana między GG.BET a organizatorem turniejów ESL, dzięki której marka bukmacherska stała się oficjalnym globalnym partnerem bukmacherskim. Podobne partnerstwo zostało zapewnione z PGL podczas Antwerp Major, które odbyło się w kwietniu.Źródło : https://esportbet.com/gg-bet-announces-csgo-host-james-banks-as-its-newest-ambassador/