Gdzie oglądać, najnowsze aktualizacje, harmonogram i więcej PGL CS2 Major Copenhagen 2024

Nowy Counter-Strike 2 zawitał na swoje pierwsze Major! Po gruntownej modernizacji silnika Counter-Strike: Global Offensive, która miała miejsce we wrześniu zeszłego roku, pożegnaliśmy eSport, by przywitać z otwartymi ramionami CS2. Teraz, festiwal Counter-Strike przenosi się do Kopenhagi na pierwszy w historii Major CS2. PGL CS2 Major 2024 w Kopenhadze rozpocznie się dzisiaj, na dwutygodniowe wydarzenie Counter-Strike extravaganza!

Aktualizacje Dziennie PGL CS2 Major 2024 Kopenhaga

Podczas trwania całego turnieju, będę przekazywał Wam najnowsze informacje każdego dnia, aby Was na bieżąco informować o całym wydarzeniu CS2 w Kopenhadze. Wszystko, co musisz wiedzieć o Major CS2, znajdziesz tutaj, więc czytaj dalej i szykuj się do kibicowania swoim ulubionym fraggerom –

Etap Otwarcia

Dzień 1 – Major CS2: Cloud9, Heroic, Eternal Fire i SAW dominują dzień 1 na Etapie Otwarcia PGL CS2 Major 2024

Harmonogram CS2 Major – Rozpoczyna się z Etapem Otwarcia

Zespoły zostały podzielone na dwie frakcje, pierwsze osiem zespołów zakwalifikowało się bezpośrednio do etapu eliminacji. Pozostałe 16 zespołów będą walczyć na Etapie Otwarcia turnieju, który rozpoczyna się 17 marca 2024 roku. Osiem zespołów z etapu otwarcia awansuje do etapu eliminacji, gdzie spotkają się z tymi, którzy bezpośrednio przenieśli się do etapu eliminacji po wyprzedzeniu konkurencji w etapie RMR.

Akcja w Kopenhadze rozpoczyna się od zwycięzców Majors 2018 w Bostonie, Cloud 9, którzy zmierzą się z ECSTATIC, nowymi graczami z Europy. Oprócz tej bitwy zobaczymy też jak Eternal Fire zmierzy się z The Mongolz.

Oto szybki rzut oka na harmonogram Etapu Otwarcia PGL CS2 Major –

Harmonogram CS2 Major 2024 (Etap Otwarcia)

Gdzie oglądać CS2 Major?

Mecze PGL CS2 Major Kopenhaga będą transmitowane na żywo na oficjalnych kanałach PGL na YouTube i Twitchu w Indiach. Zainteresowani gracze mogą także obejrzeć transmisję turnieju w grze za pośrednictwem CSTV.

Które zespoły biorą udział w CS2 Major?

Po kilku miesiącach intensywnej akcji Counter-Strike na całym świecie w formie turniejów RMR (Regional Major Ranking), doszliśmy do końcowej listy zespołów, które wezmą udział w tym Majorze. Jeśli śledziłeś RMR, to wiesz, że mieliśmy kilku obiecujących zawodników i weteranów, którzy pomimo tego nie dostali się do CS2 Major.

Jednak największym zaskoczeniem było 9Pandas. Zespół pokonał drużyny takie jak 4-krotni Mistrzowie Majora, Astralis, aby dostać się po raz pierwszy do CS2 Major. Zawodników 9Pandas spotkała jednak porażka, gdy nie byli w stanie wystawić całego pięcioosobowego składu na turniej z powodu problemów z wizą i musieli oddać swoje miejsce Gamer Legion, finalistom Paris Major 2023, którzy przegrali z 9Pandas w kwalifikacjach RMR.

Z tą zmianą na ostatnią chwilę, oto lista zespołów, które wezmą udział w PGL CS2 Major Copenhagen –

CS2 Major 2024 – Uczestniczące Drużyny

Co dalej w Majorze?

Po interesującym i ekscytującym początku akcji w Kopenhadze, po rozczarowaniu 9Pandas, będzie interesujące zobaczyć, jak sytuacja się potoczy. W okresie przygotowawczym do turnieju doszło także do poważnych zmian składów, więc będzie ciekawe zobaczyć, jak nowe potencjalne potęgi CS radzą sobie na największej scenie, jaką gra ma do zaoferowania.

16 zespołów walczy o część ze 1000000 dolarów w niedawno odnowionej grze… Akcja gwarantowana.

Źródło : www.bing.com