Gamingowy YouTuber Dunkey zakłada niezależną firmę wydającą gry


Gra wideo YouTuber Dunkey otwiera niezależnego wydawcę gier.

Popularny YouTuber zajmujący się grami Jason Yevgeniy Gastrow (znany również jako Dunkey) ogłosił Bigmode – nową firmę wydającą gry, która pomoże grom niezależnym „wyróżnić się” z tłumu.

„Jestem na YouTube od jedenastu lat i jednym z głównych tematów mojego kanału zawsze było wrzucanie bezdusznych pieniędzy do kosza na śmieci oraz podnoszenie i chwalenie prawdziwie inspirowanych dzieł sztuki w tym medium” – powiedział Gastrowa. „Przez lata zawsze szukałem najlepszych gier niezależnych i starałem się oddać im sprawiedliwość, stawiając miliony oczu na gry, które rzeczywiście zasługują na uwagę”.

Gastrow zgromadził ponad siedem milionów subskrybentów i kilka miliardów wyświetleń. To dość wbudowana publiczność dla każdego twórcy gier niezależnych, który myśli o zapisaniu się do swojego nowego wydawcy. Wyjaśnił jednak, że Bigmode będzie kontynuacją jego kanału:

„Wiele dostępnych gier rozumie, jak naśladować wygląd twoich ulubionych gier, ale nie dostarcza ich tam, gdzie to naprawdę się liczy. Wiele prawdziwych gier tonie w morzu przeciętności. Potrzebujesz kogoś, kto pomoże ci zostać zauważonym.

Bigmode został założony przez Gastrow wraz z żoną, koleżanką z YouTube, Leah „Leahbee” Gastrow.

„Ja i Leah nie jesteśmy tylko twarzami tej firmy; to my jesteśmy firmą” – wyjaśnił. „To jest nasza wizja, a naszym priorytetem numer jeden jest opublikowanie jednych z najlepszych gier. W dzisiejszym świecie indie kupowanie gry może być jak kupowanie skrzynki z łupami w Counter-Strike: nie wiesz, co dostaniesz, ale prawdopodobnie będziesz smutny.

Dunkey chce być zaangażowany w rozwój gier Bigmode, ale mówi, że wie, co działa dzięki niezliczonym godzinom grania w nie.

„Rozumiem, jakie pomysły zawsze działają, jakie pomysły nigdy się nie sprawdzają, jakie pomysły są świeże lub trzeba wrócić, a co jest ekstremalnie rozgrywane” – dodał. „Bardzo się nakręcam w tym filmie, ale Bigmode będzie skupiał się na tworzeniu gier i programistów. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby umowy były jak najbardziej przyjazne dla deweloperów. Myślę, że wniesiemy niesamowitą wartość do stołu, a najważniejsze jest: pomóż dobrym grom odnosić sukcesy i pomóż im dalej odnosić sukcesy w przyszłości.

Jednym z aspektów, który wydaje się być naprawdę zadowolony z tłumu, jest to, że Bigmode nie opublikuje żadnych gier zawierających NFT, blockchain lub krypto. Deweloperzy mogą już skontaktować się z Bigmode, aby przesłać swoje gry do rozpatrzenia.

Ryan Leston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. Możesz śledzić go dalej Świergot.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632c9499195b43aebf27a44631af417e&url=https%3A%2F%2Fwww.ign.com%2Farticles%2Fgaming-youtuber-dunkey-sets-up-an-indie-game-publishing-company&c=1313517918606620243&mkt=fr-fr