GamerLegion vs Team Vitality: Kto wygra CS:GO Blast.tv Paris Major 2023?

GamerLegion vs Team Vitality: Kto wygra CS:GO Blast.tv Paris Major 2023?

CS:GO Blast.tv Paris Major 2023 kończy się dzisiaj i tylko dwie drużyny pozostają w rywalizacji. GamerLegion i Team Vitality zmierzą się w finale CS:GO do trzech zwycięstw, aby wyłonić mistrza Blast.tv Paris Major 2023. Zwycięzca zabierze również do domu nagrodę pieniężną w wysokości 500 000 $, a także miejsce w fazie grupowej IEM Cologne 2023 oraz bilet na światowe finały Blast Premier.

Ta seria stanowi zakończenie głównych turniejów CS:GO i będzie to historyczne starcie, w którym bohaterowie z rodzinnego miasta, Team Vitality, będą chcieli zabrać trofeum do domu przeciwko przedstawicielom drugiego poziomu Counter-Strike, GamerLegion.

Prognozy

Team Vitality nigdy nie był bliżej zdobycia głównego trofeum CS:GO niż kiedykolwiek. Dzięki kibicom gospodarzy, którzy wspierali ich przez całą fazę mistrzów, Team Vitality gra na innym poziomie. Wybraniec Mathieu „ZywOo” Herbaut chce wygrać swój pierwszy turniej w CS:GO, podczas gdy Peter „dupreeh” Rasmussen chce zostać najbardziej zwycięskim graczem w historii tej gry.

Drużyna ma wszystko, czego potrzeba, by zostać mistrzem. Świetne strategie, fantastyczne powołania w połowie rundy, odporność psychiczna, współczynnik sprzęgła i niesamowita siła ognia są obecne w tym składzie Vitality. Team Vitality nie ma większych szans na wygranie turnieju niż ten finałowy pojedynek, ponieważ wszystkie oczy w Accor Arena będą na nich patrzeć w oczekiwaniu na zdobycie tytułu.

GamerLegion chce zepsuć wymarzony bieg Vitality i wyrzeźbić własne dziedzictwo. Zespół, który został spisany na straty przez wszystkich, kiedy przeszedł 0-2 na etapie Challengers, od tego czasu wyglądał na nie do powstrzymania. Dzięki niesamowitym występom Ivana „iM” Mihaia wspieranego przez AWPer Frederika „acoR” Gyldstranda i młodego IGL Kamila „siuhy” Skzaradka, GamerLegion dokonał niemożliwego i dotarł do wielkiego finału. Najsłabsi w turnieju chcą dokończyć bieg w Kopciuszku i awansować do finałowego turnieju głównego CS:GO, aby udowodnić, że drugiego poziomu Counter-Strike nie można lekceważyć i że każda drużyna może pokonać każdego danego dnia.

Team Vitality jest oczekiwanym faworytem do wygrania Blast.tv Paris Major 2023, ale będzie to intensywny pojedynek do trzech zwycięstw, ponieważ GamerLegion udowodnił, że jest przeciwnikiem, którego drużyny powinny się obawiać i na którego muszą być gotowe. Jeśli Team Vitality nie gra na najwyższym poziomie, GamerLegion ma realną szansę na ukończenie cudownego biegu i szalone zakończenie turnieju.

Head-to-head

GamerLegion i Team Vitality spotkały się wcześniej na etapie IEM Rio Major 2022 Challengers Stage, gdzie GamerLegion wygrał mecz 16-10 na mapie Vertigo. Ostatnie wyniki Vitality nie upuściło jeszcze mapy podczas tego turnieju i chce być drugą drużyną, która wygra major CS: GO bez upuszczenia ani jednej mapy. Mieli zacięte mecze podczas fazy mistrzowskiej, ale ostatecznie udało im się pokonać Into The Breach w ćwierćfinale i Apeks w półfinale. GamerLegion miał fenomenalny występ podczas fazy mistrzowskiej i wygląda na nie do powstrzymania, gdy wszystko jest na szali. Zdziesiątkowali Monte w ćwierćfinale, po czym zaszokowali świat Counter-Strike, pokonując faworytów turnieju Heroic 2-1 w emocjonującej serii.

Przewidywane składy

 • GamerLegion
  • Iwan „Jestem” Mihai
  • Isak „isak” Fahlén
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Kamil „siuhy” Szkaradek.(IGL)
  • Mikołaj „Keoz” Dgus
  • Ashley „ashhh” Battye (Trener)
 • Team Vitality
  • Danie „wierzchołek” Madesclaire (IGL)
  • Mathieu „ZywOo” Herbauta
  • Piotr „dupreeh” Rasmussena
  • Emila „Magisk” Reif
  • Lotan”Spinx„Gladi
  • Danny’egostrefowy” Sørensen (Trener)

JEŚLI TO JEST SEN, PROSZĘ, NIGDY MNIE NIE BUDZĘ.
Przepraszam za mój francuski, ale JESTEŚMY W F*CKIN MAJOR FINAL!#GLWIN

Fani mogą oglądać wielkie finały Blast.tv Paris Major 2023 na oficjalnym kanale Blast CS:GO na Twitchu. GamerLegion i Vitality zmierzą się w finale do trzech zwycięstw fazy mistrzów, aby zakończyć finałowy turniej główny CS:GO w dniu 21 maja 2023 r. o 8:00 PDT / 17:00 CEST / 20:30 IST.

Szybkie linki

Pod redakcją Anirudha Padmanabhana

Źródło : Sportskeeda