FURIA zdobywa miejsce na Legends Stage of the Major w Rio


Po wyeliminowaniu dwóch drużyn Brazylia wreszcie miał powód do uśmiechu IEM Rio Major 2022 w Counter Strike: Globalna ofensywa (CS:GO). To dlatego, że FURIA wygrał Legion Graczy w środę (2) i odniósł trzy zwycięstwa w konkursie. Dzięki temu Pantery awansowały na scenę i zagwarantowały Legendom miejsce w turnieju.

W trakcie serii FURIA nie miała większych obaw przed GamerLegion i zakończyła serię Best of Three (MD3) na 2-0, z 16-9 na Vertigo i 16-11 na Inferno. Przed pokonaniem niemieckiej organizacji brazylijska drużyna pokonała 00Nation i OG.

CZYTAJ WIĘCEJ

Teraz FURIA czeka na start Legends Stage, który odbędzie się między 5 a 8 listopada. Oprócz Brazylijczyków w odpowiedniej fazie gwarantowane są już następujące drużyny: FaZe Clan, NAVI, Ninjas in Pajamas (NiP), ENCE, Sprout, Heroic, Team Spirit, Team Liquid, MOUZ, Bad News Eagles, BIG i Outsiders .

Warto pamiętać, że FURIA jako jedyny zespół reprezentujący Brazylię śledzi na żywo IEM Rio Major 2022. 00Naród ile Cesarski został wyeliminowany z trzema przegranymi i bez wygranych w fazie wstępnej CS:GO Worlds.


Hej, słuchaj! Przyjdź i zasubskrybuj kanał Wróg na Youtube. Śledź też na Twitchu, świergotFacebook i TikTok.

Źródło : https://playcrazygame.com/2022/11/03/furia-secures-a-spot-at-the-legends-stage-of-the-major-in-rio/