Furia wyeliminowała NAVI na CS:GO IEM Rio Major, aby dostać się do półfinału


Brazylijska reprezentacja na IEM Rio CS:GO Major kontynuuje triumf Furii w meczu z NAVI. W czymś, co można opisać tylko jako gryzący gwoździe w meczu, Furia zdołała utrzymać swój bieg przy życiu, usuwając tytana, którym jest NAVI. Idąc na odległość ze wszystkimi trzema mapami, gra trzymała wszystkich na skraju swoich miejsc jako s1mple i co. podjąć silną walkę. Wąsko wygrywając pierwszą mapę, NAVI zyskał wczesną przewagę, ale odporność Furii ostatecznie zapewniła im zwycięstwo.

Oto jak rozegrała się gra i jak Furia zdołała zdobyć swój pierwszy półfinał na majorze.

Przeczytaj także: Heroic zapewni sobie półfinałowe miejsce na CS:GO IEM Rio Major

Furia ogłuszyła NAVI, aby dostać się do swojego pierwszego półfinału Major CS:GO

Podsumowanie mapy:

  • Nuke (wybór NAVI): 16-14 do NAVI
  • Starożytny (wybór Furii): 10-16 do Furii
  • Mirage (Decydent): 10-16 do Furii

Zaczynając od Nuke, obie drużyny wyglądały dobrze na mapie. Zaczynając od strony T, NAVI potknął się z bramy do startu 5-2 na korzyść Furii. Jednak kilka świetnych zagrań Electronic i zagrań sprzęgowych Perfecto dało im wynik 8-7 na ich korzyść. W obliczu twardszej strony T Furia była teraz na tylnej stopie. Jednak kilka ważnych fragów na zewnątrz pozwoliło Furii uszczypnąć bombsite A i wygrać wiele rund. Obejmując prowadzenie w 14-13, Furia pomyliła się i przegrała rundę eco na rzecz agresywnego NAVI. To było wszystko, czego NAVI potrzebowała, aby zakończyć mapę 16-14.

Furia spojrzała w dół, ale nie na zewnątrz, aby skierować statek na Ancienta. Mapa, na której NAVI nie jest wygodna, Ancient okazała się dla nich za duża. Wychodząc z płonących pistoletów, Furia zdołała zebrać 10 rund po niesamowicie trudnej stronie T mapy. Przechodząc na łatwiejszą stronę CT, Furia upuściła pistolet, pozwalając NAVI zmniejszyć dystans do 9-10. Jednak po ustanowieniu swojej gospodarki, Furia wyparła NAVI do zwycięstwa 16-10.

Jadąc do Mirage, obie drużyny były na poziomie 1-1 w serii. Zaczynając od strony CT, Furia spotkała się z NAVI z agresją, zdobywając kolejne 8-7 pół na korzyść NAVI. Przechodząc na stronę T, André 'drop’ Abreu był MVP z wejściami, wielokrotnymi fragami i sprzęgłami. Prawdopodobnie punktem zwrotnym na mapie była runda 24. Tutaj Saffee znalazł się w 1v1 przeciwko Perfecto, któremu udało się pokonać tego pierwszego. Runda została odpisana, dopóki Perfecto nie zorientował się, że nie ma zestawu i musi ewakuować teren.

To dało Furii do 14 punktów w rundzie, która wyglądała niezwykle nieprawdopodobnie. Napędzana zwycięstwem Furia przeszła przez pozostałe dwie rundy, aby zakończyć grę 16-10. Dzięki tej wygranej Furia zagrała jutro w półfinałowym pojedynku z Heroic.

Przeczytaj także: Lista trofeów God of War Ragnarok

Źródło : https://thesportsrush.com/furia-eliminate-navi-at-the-csgo-iem-rio-major-to-make-it-to-the-semifinals/