FURIA vs. GamerLegion podkreśla trzeci dzień IEM Rio CS:GO Major

Jutro po raz pierwszy w IEM Rio Major Challengers Stage, pierwszym etapie rozgrywek, w którym starcia Contenders i Challengers będą zawierały tylko mecze awansowe i eliminacyjne.

Od teraz wszystkie mecze w Challengers Stage są wyłącznie seriami do trzech zwycięstw. Odbędą się trzy mecze pomiędzy drużynami, które są w puli 2-1 systemu szwajcarskiego i trzy mecze pomiędzy drużynami, które są w puli 1-2. Drużyny, które zdobędą trzy zwycięstwa, awansują do etapu Legends, a drużyny, które przegrają trzy, odpadają.

Największy pojedynek dnia odbędzie się jutro o 16.00 czasu CT z udziałem FURIA, najlepszej i jedynej brazylijskiej drużyny, która pozostała w IEM Rio Major po eliminacji 00 Nation i Imperial 1 listopada, przeciwko GamerLegion, europejskiej drużynie, która wyeliminowała G2 w Regional Major Ranking (RMR) i zebrali skalp witalności w brazylijskim majorze. To jeden z meczów grupowych 2-1 IEM Rio Major.

Innym wielkim pojedynkiem będzie 9z vs. BIG o 9 rano czasu CT. Obaj mają rekord 2-1, a 9z jest prawie w połowie Brazylijczykiem. Są mieszanką południowoamerykańską z dwoma Urugwajczykami, jednym Argentyńczykiem, jednym Chilijczykiem i dwoma Brazylijczykami w postaci AWPera Lucasa „nqz” Soaresa i głównego trenera Rafaela „zakka” Fernandesa. Tłum bez wątpienia będzie jutro za zarówno 9z, jak i FURIĄ, tak jak w przypadku wszystkich drużyn gospodarzy.

Powiązane: Tłum na IEM Rio Major CS:GO bez przerwy skanduje do brazylijskich drużyn. Co oni mówią?